Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

[quote name='White Angel']Tak, przepiękna:loveu: jak z resztą każdy przedstawiciel tej cudownej rasy!!!:multi: I niech mi ktoś teraz powie, że jest coś słodszego od naszych Pusiaków!:mad::bluepaw::Dog_run:Lukier też jest boski!!!:loveu:[/quote]
:loveu: TAK WSZYSTKIE KUDŁACZE SĄ SŁODZIUTKIE:laugh2_2: :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje bardzo w imieniu Szelki ze mile przyjecie i komplementy :oops: :oops:
Co prawda weszlismy tak goscinnie na stronke o Bolonczykach bo chcielismy wyjasnic, ze tez sa kolorowe Bichony (nie Bolonczyki :lol!:) Bardzo dziekujemy za mile przyjecie i jezeli pozwolicie to bedziemy tu zagladac czesciej :iloveyou:

A teraz dobranoc :hand: Szelka idze spac a pancia polazi sobie jeszcze po pieskowych stronkach :evil_lol:


[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3278/dsc023444wq.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman]Hej Bichomaniacy!!!:lol: Mam pytanie- czy jest ktoś zainteresowany korespondencją ze mną? Moja skrzynka pocztowa od dawna świeci pustkami (nie licząc rachunków) a ja tak kocham pisać listy!:loveu: Pusiak też kocha, szczególnie lubi robić słoneczka tymi swoimi słodkim[/FONT]i [FONT=Book Antiqua]łapeczkami na papeterii zaraz po spacerze. ;) I kto tu się do kogo upodabnia- właściciele do podopiecznych czy odwrotnie?:evil_lol: Oczywiście żartuję, ale brakuje mi tej skrzynkowej znajomości! Warunek- choroba Bolończykomaniaka, stan- zaawansowany! Znajdzie się ktoś? Jeśli tak to podaje adres:[/FONT]
Angelika Rzepka
[FONT=Times New Roman]Kadłub 91a[/FONT]
[FONT=Times New Roman]98-300 Wieluń :multi: [/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]Pozdro dla listonoszy- nie bójcie się, nie pozwolimy się Wam zanudzić-O NIE!!!:diabloti: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobold']Dziekuje bardzo w imieniu Szelki ze mile przyjecie i komplementy :oops: :oops:
Co prawda weszlismy tak goscinnie na stronke o Bolonczykach bo chcielismy wyjasnic, ze tez sa kolorowe Bichony (nie Bolonczyki :lol!:) Bardzo dziekujemy za mile przyjecie i jezeli pozwolicie to bedziemy tu zagladac czesciej :iloveyou:[/quote]

Koboldku przemiły!
Dziękujemy za info, ale nie myśl sobie, że my tutaj ciemnogrodzkie chłopy (i baby:diabloti: ). Wiemy o bolonkach cwetnych. Dyskutowałem o tym z Karką i z Gosią tutaj... jakiś rok temu chyba, a może i dawniej.
Nie traktuj tego jako wymądrzania, ot - "sprawiedliwa prawda historyczna":lol:
I zdecydowanie zaglądaj tutaj i pisz często, bo stara wiara (w tym i ja:oops: - choć nie w sensie wieku:lol: :eviltong: ;) ) wykruszyła się jak sucha bułka w kieszeni:diabloti: . Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='White Angel']A co sądzicie o Bolonce Kory Jackowskiej? Dla mnie jest boska a fryzura "na owieczkę"dodaje jej jeszcze "pluszowego" wyglądu:loveu:[/quote]

Sorki, mnie się ani trochę nie podoba, ale to kwestia gustu. I ewentualnie TOZ w kwestii znęcania się nad zwierzęciem:diabloti: Dla mnie bolończyk ma być klasycznie długokudłaty i skręcony;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Sorki, mnie się ani trochę nie podoba, ale to kwestia gustu. I ewentualnie TOZ w kwestii znęcania się nad zwierzęciem:diabloti: Dla mnie bolończyk ma być klasycznie długokudłaty i skręcony;)[/quote]
:lol: Ale niektórym nie zależy na długim włosie tylko na wspaniałym charakterze bichonków:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]@Tomek67[/B]
no patrz, przeoczylam :crazyeye: a czytalam caly watek ;) no ale pewnie to dlatego,ze z tej "[I]starej wiary"[/I] to do mnie tylko ten pierwszy wyraz pasuje :diabloti:
A tak wogole to ja chyba jakas zacofana, bo nie za bardzo kumam co jest z tym bolonczykiem Kory :niewiem: niech mnie ktos oswieci please :silly:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']:lol: Ale niektórym nie zależy na długim włosie tylko na wspaniałym charakterze bichonków:lol:[/quote]

Bursztynku! Pytanie miało "zaczes" o owieczkowaty wygląd, nie o charakter!. No i do tejże owieczkowatości się, pardon - ustosunkowałem:diabloti: ;)
Bo wiadomo ogólnie, że bichonki rulez i forever!:lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobold'][B]@Tomek67[/B]
no patrz, przeoczylam :crazyeye: a czytalam caly watek ;) no ale pewnie to dlatego,ze z tej "[I]starej wiary"[/I] to do mnie tylko ten pierwszy wyraz pasuje :diabloti:
A tak wogole to ja chyba jakas zacofana, bo nie za bardzo kumam co jest z tym bolonczykiem Kory :niewiem: niech mnie ktos oswieci please :silly:[/quote]

A do mnie nie pasuje ta małpa przed moim imieniem:diabloti: :lol: ;)
Że starość i wiara też nie - to wszyscy wiedzą:eviltong:
Ale [B]"stara wiara"[/B] jest do przyjęcia. W sensie skrzypiec, wina i konserw:lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

"Rozpusty ruchowej" to ja jestem zagorzałym zwolennikiem:lol: :eviltong: ;) , ale z psiną, nawet z uroczą bolonką, zdecydowanie odpada:diabloti: Dwunożne, mogą być Włoszki z Bolonii - no - to pycha!:eviltong: :lol: ;)
PS.
Gosia czy ja coś przeoczyłem? Umiesz latać?:diabloti: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Tomek, jak miałbyś z Carmen latać po boiskach, placach, torach agility czy innych miejscach rozpusty ruchowej, zdecydowanie przychyliłbyś się do wersji owieczkowatej. :evil_lol:[/quote]
Dobrze powiedziane-sama bym tego lepiej nie ujęła:Cool!::Dog_run: Ale przecież Bolończyki (czy w wersji owieczkowatej czy zwykłej) wymiatają! Z tym się już chyba ze mną zgodzicie?:cooldevi::cooldevi::cooldevi::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobold'][B]@Tomek67[/B]
no patrz, przeoczylam :crazyeye: a czytalam caly watek ;) no ale pewnie to dlatego,ze z tej "[I]starej wiary"[/I] to do mnie tylko ten pierwszy wyraz pasuje :diabloti:
A tak wogole to ja chyba jakas zacofana, bo nie za bardzo kumam co jest z tym bolonczykiem Kory :niewiem: niech mnie ktos oswieci please :silly:[/quote]
Już wyjaśniam - po prostu Kora ostrzygła swoją pupilkę na krótko, podobnie jak Gosia swojego Lukra:iloveyou:Slicznie i praktycznie - czegóż chcieć więcej?:evil_lol:
A Tomek jako "prawdziwy" hodowca i wystawca oburza się, bo tej fryzurki przecież nie uznają na wystawach:mad: To tyle:lol:

Link to comment
Share on other sites

No proszę, proszę - Tomuś jakiś drobny zamęt wprowadza, ogolony bolończyk mu się nie podoba :razz: :razz: . Jak mnie tu dawno nie było :p, dużo mam do nadrobienia :roll: A i tak łyse najpiękniejsze i najukochańsze. :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:ices_bla::eek2: lomatko to mnie by chyba zabil :eviltong: po tym jak psu probowalam wyrownac wloski na uszkach i pyszczku...no i tak wyrownywalam, wyrownywalam, ze od Sylwestra moje chopy na nia wolaja Glizdus :placz: Jak juz wyrownalam to poszlam do lazienki... :placz::placz: a po Nowym Roku musialam dokonac dalszej masakry psa i dopasowac wlochaty odwlok do glowy liszki:bigcry:No coz proces o oszpecenie wygralaby bez adwokata :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']No proszę, proszę - Tomuś jakiś drobny zamęt wprowadza, ogolony bolończyk mu się nie podoba :razz: :razz: . Jak mnie tu dawno nie było :p, dużo mam do nadrobienia :roll: A i tak łyse najpiękniejsze i najukochańsze. :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Zamęt musi być:diabloti: :eviltong: :lol: ;)

A Ty, Anka, jak masz łysego chłopa, to nam nic do tego, dla Ciebie łyse mogą być najpiękniejsze:diabloti: :eviltong: :lol: ;)

PS.
Wyrównać delikatnie, przyciąć w uszkach, sformować kwadracik - to i owszem. Strzyżenie "odwzorcowe", to już indywidualne kaprycho właściciela. Kaprycho, które - wybaczcie - nie znajduje mojego uznania.
To już tak żeby poważnie było.

Link to comment
Share on other sites

Tomek w pewnym sensie masz racje.Ale musisz tez przyznac,ze pielegnacja dlugiej szaty jest nie tylko pracochlonna ale tez dla wielu (bo nie dla wszystkich) psiakow stresujaca.Dlatego tez wlasciciele, ktorzy nie wystawiaja swoich pupili, ida troche na latwizne, myslac przy tym nie tylko o sobie ale tez o swoim psiaku i ....no wiesz sam :evil_lol:
Ja nie uczestnicze tzn. nie ja tylko moj pies w wystawach bo.......nie, niewazne pozostawiam to dla siebie. Nadmienie tylko, ze jesli chodzi o BoZweti to dopuszczalna jest zarowno szata dluga jak i krotsza. Przy czym nie trzeba byc jasnowidzem, zeby przewidziec, ktore pieski maja wieksze "fory" na wystawach :eviltong: Z czym naturalnie sie zgadzam. Psy przystrzyzone na "owieczke" czy "szczeniaka" wygladaja slodko ale niestety w moich oczach nie przebija w elegancji i swego rodzaju dostojnosci tych z pieknym wypielegnowanym dlugim wlosem. Dla mnie jednak w tym momencie pytanie kiedy powinien wtracic sie TOZ pozostaje otwarte.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że sens w którym mam rację jest pewny - jak amen w pacierzu:diabloti: :eviltong: . Wyjątkowo zgadzam się też z resztą Twoich wyn(at)urzeń:eviltong: :lol: ;). Na wystawach obowiązuje wzorzec i to powinno zamykać dyskusję, choć jak się przekonałem już nieraz - mało kto się przejmuje wzorcem tak naprawdę. Może to i lepiej? Nie wiem. Nie jest to dla mnie w każdym bądź razie kwestia życia czy śmierci.
A w swoim domku - wolnoć Tomku w kwestii pielęgnacji szaty. Byle bez prze-sadyzmu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...