Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

[quote name='Alutka'][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6840/1001270fu2.jpg[/IMG]

DZIENDOBRY ! Zyczymy miłego wikendu :cunao: :kaffee_2: :sabber: :cunao:[/quote]

Super bichonki:bluepaw: , udane zdjęcie i fajna prezentacja:multi: - niedźwiedź polarny:) :eek2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co tu tak cicho, można monolog prowadzić:( a na maltańczykach aż wrze od rozmów. Do zobaczenia na wystawce. A czy wiecie może, kiedy bedą bolończyki?? Gdzie można dostać program? Są aż dwa dni wystawy, nie chcę ominąć białasów.

Link to comment
Share on other sites

Aneane, to chodź do nas na maltańczyki :lol:
Nas w Sopocie nie będzie, kurczę, szkoda, ale za to będziemy się bawić na weselichu :cunao: :eating: :drink1:
Alutka, ten twój michu jest boski, gdzieś juz to zdjęcie widziałam, naśmiałam się :lol: miś polarny na wystawie - tego jeszcze nie było :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aneane [/B]- nas w Sopocie też nie będzie bo nasza Luna to szczeniaczek i nie ma sensu wlec jej przez cały kraj (ze Śląska). Bardzo bym chciała pojechać zobaczyć białaski. Z tego co wyczytałam na stronie ZK O/ Gdańsk to na wystawie mają być cztery bolończyki na ringu 16 ok.godz. 10.00 w niedzielę. Bardzo Ci zazdroszczę, że będziesz miała okazję je zobaczyć.:-(
Poza tym jeszcze Zawody Pucharu Polski PT no i [COLOR=DarkRed]MISTRZOSTWA POLSKI OBEDIENCE... [COLOR=Black]aż mnie skręca ze złości, że nie mam prywatnego samolotu :angryy:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Heh, my z Lukrem właśnie na te mistrzostwa się zgłosiłyśmy.:cool1: Także proszę zarezerwować na niedzielę kciuki, żeby biała poszła choć przyzwoicie. :-) Stawka jest zabójcza, także oprócz zabawy nie mamy czego tam szukać... A najgorsze jest to, że ja w pracy chodzę na obcasach, 8 godzin bez przerwy, i moja lewa stopa zaczyna się bardzo konkretnie buntować - rozważam prześwietlenie... :-( Mam nadzieję, że do niedzieli się nie pogorszy... :shake:

Mało czasu było na treningi, baaardzo mało. Zaraz idziemy na ostatni - a potem 4 dni absolutnego-nic-nie-robienia. Niech się nakręci dziewucha na pracę. :cool3:

Cockerek - aż mnie ściska z zazdrości jak czytam o tym weselu! :p Zwłaszcza że moja imprezowa perspektywa jest żadna do 10 września.:roll: Co najwyżej do jakiegoś pubu wyskakuję, ale zwykle po 20 minutach zasypiam na siedząco. :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Aneane, jej to super wiadomość!!![/B] :multi: :multi: A w jakim stanie będziecie...hm.... Noo, na swoim to zawsze inaczej. Nam tak szybko zleciało że nawet nie wiedziałam kiedy ;) Ale będziemy tu balować, oj będzie impreza na całego!! :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneane']Ja muszę powiedzieć, że we wrześniu się wyweseluje - 3 wesela a na dodatek jeszcze ostatnie to moje:) Nie wiem, czy będziemy wytrenowani, czy zmęczeni na swoim?[/quote]
łaaał.. no to gratuluje :Rose: małzeństwo to super sprawa... :) prawda Martynko :D

Link to comment
Share on other sites

My też trzymamy kciuki za Gosię i najmądrzejszą bolonkę na Świecie. :kciuki::kciuki: W niedzielę jesteśmy myślami w Sopocie. :multi:


Aha, małżeństwo to super sprawa... faktycznie... i dwójka dzieci... i pies też :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']łaaał.. no to gratuluje :Rose: małzeństwo to super sprawa... :) prawda Martynko :D[/quote]

Nooooo Aniu, skąd ta ironia:wink: Taka kolej życia, pozdrawiam:ylsuper:i dziękuję za gratulacje dziewczyny:)
Dodka będzie musiała się przeprowadzić, teraz to już będzie miała 3 domy. Ale już jej się tam podoba, a zwłaszcza jest zainteresowana kotami odwiedzającymi nasz balkon.

Aha, jak trafię na występ Gosi, to obiecuję zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą trafiłam na ciekawy artykuł dotyczącej mody na nowy model związku, fajnie się nazywa "**** friends" - [URL="http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=7132"]http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=7132[/URL].

Nawet nie zauważyłam, że użyłam słowa cenzurowanego - czy mam to usunąć, czy cenzura z gwiazdkami wystarczy??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...