Jump to content
Dogomania

Staruszek PEPER po wypadku. Terierkowata kruszyna. JUŻ ZA TM.


pumcia02

Recommended Posts

[quote name='pidzej']na razie tyle, jutro dokończę. nie wiem co Ty masz z tymi zdjeciami ale maja koszmarna wielkosc nawet po zmniejszeniu i nigdzie nie chca wchodzic.

edit
i nie pokazuja sie linki jak wklejam........[/quote]

no ja mam napisane ze ich rozmiar to 380 kb!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_sami']juz pisze:)

Wiec pepi znacznie sie poprawil pod kazdym wzgledem.
[COLOR=red] [/COLOR]
[COLOR=red]Jesli chodzi o jedzenie to codziennie zjada swoja karme (juz mu bardzo zasmakowala) a wieczorem pol miseczki wolowiny z makaronem.[/COLOR]

Obijac juz sie nie obija doskonale zna rozklad mieszkania a wlasciwie to 2 pokoi bo do reszty jeszcze nie chcial "zagladac":eviltong:

Generlanie jego ulubionym miejscem jest 1 pokoj i po porannym spacerze idzie do niego i juz zostaje do nocy bo wieczorem zabieram go do siebie.

Wogole ma dziwny zwyczaj piszczenia i nerwowego krecenia sie CODZIENNIE ok 24... nie wiem od czego to zalezy ale jak zbliza sie polnoc to budzi sie i zaczyna nerwowo chodzic... wtedy trzeba brac go na rece i uspokajac to zasypia:) i zazwyczaj spi na boczku i nozki sobie prostuje

Na spacerze to wogole cud miod, Nawet pare razy zaobserwowalam ze podskoczyl jak krolik!
pare kroczkow zrobi galopem a tak to nie klusuje tylko stepuje.
i ZAWSZE wylizuje siki innych psow co mnie troche o obrzydzenie doprawia
:cool1:
i ma swoja technike kiedy pokazac ze czas do domu;p
a wiec jak wychodze z nim rano tylko na chwile zeby siku zrobil to jak go podnosze strasznie warczy:eviltong: natomiast jak ma dluzszy spacer i widac ze sie nachodzi i nawacha i nalize! to stanie i glowa kreci jakby mowil "no HALO! ja juz skonczylem! prosze do domu!" i wtedy nawet nie burknie

co jeszcze...
[B]czesto sni o czyms milym bo ogon mu lata w prawo i lewo:) i czasem tez zdaza mu sie zamerdac np. jak je czy jak jest czesany.[/B]

siersc na nosku bardzo ladnie odrasta wiec niedlugo lysa plama bedzie niewidoczna.
[/quote]



[COLOR=black][FONT=Verdana]tu napisalam co do jedzonka wiec chyba gdzies umknelo przy zdjeciach.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Pepi. UWIELBIA rowniez suche bulki wiec kupilam mu sucharki i bardzo mu smakuja. mozliwe ze poprzedni wlasciciele dawali mu takie suchary zeby kamien z zabkow schodzil bo jak na swoj wiek to kamien calkiem git.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Jesli chodzi o problemy to generalnie ich nie ma. trzeba wyjsc z nim tylko 4 razy na dwor i koniec.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czesze go i psikam takim sprayem do siersci bo koltunow troche mial i ma jeszcze nadal.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie mogę zacytować inaczej....[I]
"Wogole ma dziwny zwyczaj piszczenia i nerwowego krecenia sie CODZIENNIE ok 24... nie wiem od czego to zalezy ale jak zbliza sie polnoc to budzi sie i zaczyna nerwowo chodzic..."

[/I]moja suka nie piszczy, ale też się tak kręci przed północą, :lol:
jesteśmy tym zupełnie zdezorientowani bo nie wiemy o co chodzi, ale widzę że nie jest w tym jedyna :evil_lol:

a z tymi sucharkami to niezły pomysł, muszę wypróbować, tyle że ja też lubię i obawiam się że sama zjem !:oops:

dobrej nocy Peperku !

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj byłyśmy z Peperem na kontroli. Ma ostatni - czwarty stopien niewydolności serca (nie widac poprawy od ostatnich badań, ani pogorszenia na szczęście). Kręcenie się i stawanie zastyganie w miejscu, okazało się niedokrwieniem mózgu :(
guz się nieco powiększył, ale przy takim sercu narkozy mógłby nie przeżyć, więc nie będzie usuwany.

Dostał kolejne leki. Peper co z Tobą chłopie będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika100']ojej, Peperku trzymaj się !
nie rób tego marioli ![/quote]


generalnie to mi bo jest u mnie:eviltong:

teraz zostaje z moja mama bo jade na pomaturalny chill out, i wczoraj w nocy ksztalcilam ja jak podawac mu leki, bo z 2 rodzajow po wczorajszej wizycie zrobilo sie 5!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...