Jump to content
Dogomania

odpazenia od gipsu,ropiejace rany


justa04

Recommended Posts

Witam! moja mlodsza suczka ma na imie Nessa i jest pelnym energii owczarkiem belgijskim,niestety szczescie od poczatku jej nie sprzyja...:(  

kupilam ja jako niespelna 3 miesieczne szczenie z kontuzjawana przednia lapka,po wizycie u weta okazalo sie,ze lapa jest zlamana( 2 kosci,bez przemieszczenia); zdecydowalam sie ja zatrzymac i leczyc; minelo 6 tygodni,gips zdjety(a raczej szyna gipsowa,bo bylam w klinice co drugi dzien na zmiane opatrunku(!)); obecnie suczka ma 4 miesiace i powazne odpazenia i ropne rany od gipsu(jedna bardzo grozna na lokciu)... i tu moja prosba,jak moge jej pomoc(?),nie ufam tutejszym weterynarzom,bo doprowadzili do powaznych powiklan,dostalam od nich jakas ziolowa masc,ktora mozna kupic wszedzie; mam do dyspowycjii antybiotyk,pioktanine,ziola i sterylne opatrunki... co moge zrobic,zeby moja sunia nie zostala kaleka?!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2022 o 16:14, justa04 napisał:

nie ufam tutejszym weterynarzom

Najlepiej udaj się do innego weta,nie klnąc na poprzedników...Trzeba obejrzeć te rany,ocenić,czy treba dać antybiotyk itp.

"Domowe" leczenie może sie okazać bardzo  zawodne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...