Jump to content
Dogomania

Katarzyna Boryczko (PL)


J.G

Recommended Posts

[quote name='mortikia']To nie był żart a raczej słaba znajomość wzorca...:roll:

Dodam jeszcze, że szczeniak w wieku 6 miesięcy i 2 dni dostał opis "za szczenięcy" ......[/quote]

Zaraz "słaba znajomość wzorca..." może po prostu nie lubi tej rasy.;)
Mój szczeniak również dokładnie w tym samym wieku ma w opisie "Piękna lecz jeszcze bardzo szczenięca..." i napisał to inny sędzia,nie robię z tego tragedii a najciekawsze w tym wszystkim jest to że szczenie to w finałach już u innego sędziego dostało Best in Show Puppy I.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Byłem raz oceniany przez Panią Katarzynę i nie powiem złego słowa pod adresem jej pracy, przede wszystkim jest bardzo dokładna w ocenie, dłuższy czas się przypatruje psom...czasem życzy sobie powtórne bieganie po ringu co bardzo cieszy bo jedno kółko nie raz nie wystarczy by móc się dobrze zaprezentować ...nie jest dentystką jak Panienka Bubu napisała i sama sprawdza zęby bez obawy o swoje ręce ..kocha grupę piątą i ją czuję .. większość nowych sędziów na grupę piątą rozszerzało się u niej ..sporo też oceniała psów za granicą na znakomitych wystawach specjalistycznych i klubowych ..obecnie jest jednym z lepszych specjalistów od rasy Basenji i Łajek oraz haski które uwielbia :p serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Oj jest dentystką i nie wszystkie psy z grupy V czuje ;). Ja jeszcze u niej nie byłam i raczej nie pojadę. Zęby liczy i obniża ocenę za braki. A jak wszystkie ząbki są to szuka czegoś innego aby np. tytułu nie przyznać.[/quote]

No właśnie, nie byłaś nie wiesz i mało chyba masz do powiedzenia w tym tema cie heeee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Za to wiele się nasłuchałam :cool3:.[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Taaak.. Jak tylko możesz to krytykujesz... mimo że znasz tylko ze słyszenia...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pani Katarzyna Boryczko jest dokładna, zna wszystkie wzorce V Grupy a jakby ktoś miał wątpliwości to zaraz pokaże wzorzec by udowodnić swoją rację. Ocenia psy, a nie ogląda, każdy schodzi oceniony a nie zadowolony lub nie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Odkąd w Polsce skończyły się tak zwane przeglądy hodowlane ( spora część Dogomaniaków już tego nie pamięta) to oceny z ringu są dopuszczeniem do hodowli. Kiedyś robiła to komisja, za granicą często Kluby Ras. U nas konsekwencją ocen jest hodowlanka, dlatego niektórzy sędziowie zanim dadzą tytuł zastanawiają się nad wartością hodowlaną psa i dopiero dają tytuły. Jeśli we wzorcu jest "kompletne uzębienie" to musi sprawdzić ząbki, jeśli tylko poprawny zgryz to sprawdza zgryz. Myślę, że to jest w porządku. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ocena u tego sędziego jest ciekawa i dokładna. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pytanie o różne kolory oczu wkładam między bajki, bo sędzia jak mało, kto czuje husky. Grupę u niej może wygrać każdy bliski doskonałości pies niezależnie czy jest zgłoszony w klasie Juniorów czy Weteranów, sędziuje bez obaw i z przyjemnością się na to patrzy. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Według mnie jest rewelacyjnym sędzią,już raz oceniała mojego psa i jadę do niej ponownie bo jest wymagającym sędzią ale jeszcze jako nieliczna nie ocenia drugiego końca smyczy tylko psy.Dlatego polecam wszystkim i aby o kimś zle pisac trzeba przekonac się na własnej skórze a nie słuchac cudzych "legendarnych opowieści,wyssanych z palca".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...