Jump to content
Dogomania

.~*GaLeRiA AgRoKi*~.powoli zapomnia o schronisku :) Zapraszamy!


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia]Teraz dopiero przeczytałam na poprzedniej stronie, że Agora wystraszyła się petard !
psy wtedy uciekają na oślep gdzie ich łapy poniosą ...
[/FONT][FONT=Georgia]Kurcze ... ona gdzieś wystraszona jest napewno ... Kto wie - może nawet niedaleko ...
Bądźmy dobrej myśli :roll: !!!
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']pies koleżanki wystraszył się petard i pobiegł do lasu znalazł się po tygodniu ! Szukaj jej ciągle !! podzwoń po schroniskach !
Nie można się poddać ...[/quote]
[B][SIZE=4][FONT=Georgia]Właśnie tak ... ![/FONT][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia]Matko ja też teraz dopiero zajrzałam i sie dowiedziałam ze zginela. Psy w strachu biegnac na oślep nie chce Cię martwić ale może być kilka kilimetów od domu, poszukaj moze po okolicznych miastach, wsiach. Być moze też lezy teraz gdzieś w krzakach przestraszona.

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6]1,5 godziny temu znalazłam ją!!!!!!!! po 3 dniach!!![/SIZE]


Wczoraj dzowniła do mnie dziewczyna, że widziała ją na ul.Listopadowej. Jeździłam rowerem, mój brat autem, mama na pieszo... nie było jej. Szukaliśmy aż do zmroku. I dziś postanowiłam znowu jej tam szukać. Jeździłam... już straciłam nadzieje... jechałam dalej i widziałam jakąś kulke leżącą na chodniku. Wydawała mi się za mała jak na Agore więc jechałam spokojnie. Ale zagwizdałam. Podniosła głowe i wiedziałam już, że to ona! :multi: ona przybiegła do mnie, ja do niej. Ona wyła, ja płakałam. I nie mogłyśmy dość długo się puścić. Potem przyjechał mój brat i zabrał ją autem do mnie do domu. Lezy teraz obok a za niedługo idziemy do babci. Agora jest strasznie brudna, już pojadła, wypiła a teraz śpi. Mam nadzieję, że już więcej nie będzie próbować uciekać. Widać, że strasznie się bała. Teraz śpi sobie spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Georgia]Ale suuuuuper wiadomość !!! Cieszę się razem z tobą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Muszę przyznać, że aż się popłakałam ...ale z tej uciechy oczywiście :loveu::loveu::loveu:


PS.: Ale jeśli pies się boi strzałów - to [U][I]zawsze[/I][/U] będzie próbował uciekać - poprostu ze strachu ! A ile psów wogle się nie odnalazło ... :shake:

[/FONT][/B][CENTER][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4381/emoty055.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Onomato-Peja[/B] tak. przeskoczyla wysokie ogrodzenie... ale wczoraj jeszcze bardziej je podwyższyliśmy.
[B]halgre58 [/B]niekoniecznie ona musi się już zawsze bać. Postaramy się ją do tego przyzwyczaić. Poprostu w schronisku nie słyszała wystrzałów. A w sylwestra to wiadomo wszystkie psy w schronisku szczekają, więc to była dla niej nowa sytuacja. Miejmy nadzieję, że sie nauczy.

ile ja się strachu przez nią najadłam :roll: dzwoniłam do babci, to ona właśnie śpi. Odsypia cały czas. Kuleje trochę na łape. Wczoraj ją wykąpałam. Musiałam, bo była taka brudna :roll: Ale najwiecej strachu to ona się najadła... Widać, że jej się nie podobała ta ucieczka i że się zagubiła w tym wszystkim. Jak ją znalazłam to była tak wystraszona, że na początku nawet mnie nie poznała. Miejmy nadzieję, że to w jakimś stopniu też ją czegoś nauczyło i już więcej nie spróbuje uciec. Wczoraj też była na spacerze (ode mnie z domu do siebie). Ruchu ulicznego już się nie boi. No może wymijanych obcych ludzi, ale sądze, że powoli o dojdzie do siebie.

I żeby już więcej nie uciekała :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Georgia]No, niewiem ... :shake: Mój Dinduś nigdy się nie bał wystrzałów, a teraz jak już ma 4. lata - to nagle zaczął się bać - i to panicznie ... :loveu:
Bardzo się zdziwiliśmy tym, że tak nagle ... a jednak !
[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...