Jump to content
Dogomania

01.05.2009 Dobre Miasto


Florka_xyz

Recommended Posts

[quote name='Cyraneczka']Nie, no Kasiu, z całym szacunkiem.... dla Siko i innych psiaków...
ale Tia i Shisha to raczej suczki, którym się nie mogło to zdarzyć :diabloti:. No chyba, że u sędziego, który woli typ zupełnie inny niż one, a Pani Larska do nich nie należy. Poza tym, może gdyby prezentował je np. mój brat, który nigdy nie był na wystawie i nie ma pojęcia co się robi z psem na ringu, to może... Ale ty, stary wyjedacz ringowy, teraz nawet Siko zaprezentowałabyś na BOBa :-)[/quote]

Oj! Oj!
Cudotwórcą to ja chyba jednak nie jestem :evil_lol:
Chociaż fakt- zdarzyło mi się z Siko zdobyć jednego dnia ocenę dostateczną od Argentyńczyka, żeby w dniu następnym zakosić CACIB'a od japońskiego sędziego.
Shisha i Tia....
Tak- obie suczki wysokiej klasy i zgodziłabym się z Twoją tezą, gdyby nie jeden drobny szczegół- 19 lat jeżdżenia po wystawach i oglądanie różnych "interesujących" sytuacji, że choćby wspomnę oceny bardzo dobre dla połowy suczek w klasie championów w Budapeszcie (w tym dla Jagny i Quennie- bez słowa komentarza) :diabloti:
Zwycięzców Europy z oceną bardzo dobrą również już widziałam, więc jadąc na wystawę jestem przygotowana na każdy rodzaj niespodzianek.
Nie ukrywam jednak, że liczyłam na rozsądek p. Larskiej, którą cenię wysoko :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
Z tego miejsca, serdecznie dziękuję Kasi za podjęcie się wystawienia Żuczka na porównaniu o rasę- wiem, że to nie łatwe zajęcie ;[/QUOTE]

ależ to sama przyjemnośc nie ma za co dziękować
[quote name='ORFEUSZ']Odemnie też wielkie gratki dla KASI i Jagienki,oraz dla rozrabiających GIDELSKICH SAŃ znowu wasz weteran zaszalał ,CEDAR jest super :happy1::happy1::happy1:[/QUOTE]

Mamy nadzieje że nasz ''dziadek'' jeszcze nie raz narozrabia i bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...