Jump to content
Dogomania

Połknięcie folii spożywczej


Wera89

Recommended Posts

Witam. Mam problem i nie wiem za bardzo co zrobić. Wczoraj około godziny 8 rano mój pies (owczarek niemiecki) zjadł cienką folie do kanapek. Nie zdążyłam wyciągnąć mu z pyska i niestety połknął całą. Zachowuje się normalnie. Je, pije tak jak do tej pory. Żadnych zmian. Jest pełen energii. Już wszystkie kupy mu przeglądam czy czasami tej folii nie wydalił. Przed chwilą zwymiotował karmą którą z godzinę temu zjadł ale znów wszystko jest w porządku. Czy on tą folie wydali albo zwymiotuje ? Dodam, ze pies jest podwórkowy wiec nie mam za bardzo jak być przy nim cały czas. Ma prawie pół roku. Martwię się czy wszystko będzie dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anna93 napisał:

wszystkie kupy mu przeglądam

 

5 godzin temu, Anna93 napisał:

nie mam za bardzo jak być przy nim cały czas. 

No to nie wiesz,czy wydalił z kupą...Raczej nie,skoro minęła doba,a pies zwymiotował...Nie napisałas ile tej folii pożarł.No chyba nie całą rolkę!Obserwuj go uważnie,różnie może być...folii nie strawi,niekoniecznie wydali,bo może się gdzieś przykleić.Jak jeszcze raz zwymiotuje - jedz do weta.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Wera89 napisał:

Martwię się

Powyżej napisała Wera89

w sposób zagadkowy -

13 godzin temu, bou napisał:

nie mam za bardzo jak być przy nim cały czas. 

 - zmieniona z Anny93...

Możesz napisać o co chodzi?Może  być pod trzecim nick-iem,tyle,że za to dostaje sie bana.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bou napisał:

Powyżej napisała Wera89

w sposób zagadkowy -

 - zmieniona z Anny93...

Możesz napisać o co chodzi?Może  być pod trzecim nick-iem,tyle,że za to dostaje sie bana.

Wielkość folii : taka na jedna kanapkę. Z psiakiem nadal jest wszystko w porządku wiec mam nadzieje ze gdzieś ją zwymiotował i nie możemy jej znaleźć l

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...