Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 122 zl kocinkom guckowym A Fidusiowi 47zl! Wyczarowany Gucinkowym kocinkom Prosze kupcie fantusia i dla Fidusia 24.05


Nadziejka

Recommended Posts

 Dokladam serdenki dokladam kryminal smieszny
 
Num 14 kryminal nowy ksiazka,,Do trzech chlopow sztuka,,
                        Marta Obuch
stan idealny wersja ksiazki mniejsza
stron 432
cena wywol 8 zl
kup teraz 9 zl
 
                                883599-352x500.jpg

 

Brodacz i brunetka, wszechmocny paralizator (nie: wibrator) i dużo dobrego humoru. A to ci heca! Najnowsza komedia kryminalna Marty Obuch sprawi, że wyskoczysz ze szpilek!

Matylda odkrywa zdradę męża i postanawia rzucić żywot kury domowej i zacząć się łajdaczyć. Jako lekarz medycyny sądowej widziała do tej pory wiele męskich członków – sztywnych, owszem, ale ich właściciele byli rzetelnie martwi. Czas to zmienić! Niestety, w tym samym momencie pada trupem jej małżonek, a wszystkie dowody wskazują na nią. Matylda spotyka swojego kolegę z dawnych lat, kiedyś pryszczatego wyrostka Tymoteusza Piątka zwanego Tytą, który jest teraz dorodnym i brodatym taksówkarzem. Tyta porzucił niedawno pracę w policji, a komisarz Marchewka, prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa, to jego dobry przyjaciel. Towarzystwo stara się rozwikłać sprawę najpierw we troje, a później w czworo, bo do zespołu dołącza dorodna policjantka Jadźka, osoba zupełnie nieprzewidywalna, wyposażona w paralizator, który odpala przy byle okazji i pieści nim nie tylko przestępców.,,

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Dokladam kryminal ,,Do trzech chlopow sztuka,,! Wyczarowalam dla gucienkowych tygrysiow.rameczka,poduśki,ksiazka,slodkosci.Zajrzyj Dobraduszo 24.05
1 godzinę temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie :) Poproszę cegiełkę za 20 zł.

I Tutaj Ciocia Jakze   Ciesze    Dziekuje Cudnie Ciociu Dziekuje Bardzo Bardzo         Za Wszystko Za Serce Wielkie Od Wielu Lat 

100 Long Stem Pink Roses - 100 Roses Delivered

           
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2021 o 06:23, tomcug napisał:

Dzień dobry

Poproszę 2 podusie jaśki, każda po 10 zł, galaretki za 10 zł, zestaw ciasteczek za 10 zł,  batoniki musette za 5 zł.

 

 

To ja jeszcze książeczkę nr 1 poproszę za 10.

 

Ciocia tomcug kup teraz Dziekuje dziekuje najmocniej! 58 zl 
num 1 ksiega,,Czwarta sciana,, sercem za 10 zl!
num 2 a podusia jasiek  sercem  za 10 zl!
num 2 b podusia jaskie serce za 10 zl!
num 3 galaretki frutini sercem za 10 zl!
num 4 ciasteczka zestaw lebnitz sercem za 10 zl!
num 7 batoniki lusette sercem za 5 zl!
num 9 czekolada kasztanka 100 gram  3 zl
 

                        Dziekuje Dziekuje Dobrodziejko 60 zl juz przybylo!

100 Long Stem Pink Roses - 100 Roses Delivered

           
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie :) Poproszę cegiełkę za 20 zł.

                     Dziekuje Pieknie Dobraduszko 20 zl Cegielka juz przybyla                                                            Radża Joga Raja Yoga Królewska Ścieżka Raja Yoga Shigatse Joga Klasyczna  Śhigatse Xigazê: SWAMI RAMA
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Kamila Proc napisał:

bardzo pilnuja, juz mam tyle zakletych masek, ze chyba nic mi nie bedzie

 Bardzo bardzo ciesze pozdrawiam ,a mam nadzieje ze moze kiedys znow zaczne kolekcjonowac moje ulubione maski i obrazy i rzezbeny Czekamy na czasy lepsze 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...