Jump to content
Dogomania

CAC, Víťaz Slovenska Prešov 26.-27.9.2009


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My już mamy po wystawie. Sucz zrobiła niespodziankę i zacieczkowała:diabloti:
Jak mamy w klasie ze 3 konkurentki to nic się nie przytrafia. Tym razem miała być sama w championach.:-( Słowacki championat to jakoś mamy pod górkę. Życzymy Wam udanej wystawy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betulka'][quote name='McDzik']Boję się sędziny :crazyeye: wygląda jak moja dyrektorka :crazyeye:[/quote




Witam wszystkich. Jestem nową forumowiczką, a co do sędziny masz rację, będziemy się bać razem. Będzie dobrze[/quote]
[B]Betulka[/B] witaj, jakiej rasy masz pieska? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Wystawa genialnie zorganizowana, czułam się jak na jakimś Crufcie!!!!
Na hali 8 (?) ringów , na podłożu coś a'la guma, więc ani mój pies się nie ślizgał - mogłam go super pokazać w ruchu !!! a w razie si-si albo kupki gdyby się jakiemuś psu zdarzyło-łatwo można zetrzeć, poza tym cała hala zaopatrzona w woreczki na psie odchody porozwieszane gdzie się da. Ringi ogrodzone białym płoteczkiem, a nie taśmą, więc inne psy zadkami nie właziły na ringi, jak to w Polsce często bywa, co mnie denerwuje. Ringi średnich wielkości, mi tam na tybetany wystarczyły, nie wiem jak inni. Wielkie trubuny, także tam się lepiej porozkładać, bo między ringami może byc ścisk przechodniów. Pokazy taneczne i psich sztuczek w przerwie między finałami - genialne !!!! Aż się popłakałam ze wzruszenia przez pokaz psa "sprzatającego pokój".

Wyniki też fajne przywozimy-
[B]ARNI [/B]- [COLOR="Red"][B]V1, CAC, BOS, Zwycięzca Słowacji[/B][/COLOR] (po tyle jechałam, a na dokładkę:), [B][COLOR="#ff0000"]BOB , finałowa 6. na BOG[/COLOR][/B] z 33 psów w gr IX :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ringi dla seterów napewno za male, ale nie marudzimy bo caloksztalt wystawy SUPER! Trzeba przyjechac niestety kolo 8, zeby miec dobre miejsce. O 12 nie mozna bylo przejsc przez teren wystawy, bo bylo bardzo duzo ludzi, klatki wszedzie porozwalane i masa zwiedzajacych.
Guma nam nie przeszkadzala, ale widzialam 3 psy, ktore sie na niej wywalily ;)
Finaly super, ring glowny OGROMNY!!! fajne pokazy, border byl rewelacyjny, podium śliczne :D Jedyny minus - glosna muzyka, psy od strony ringu przygotowawczego mialy przerabane... Sama stalam pod tym glupim glosnikiem i myslalam, ze mi glowa peknie, a co dopiero psiaki :roll:
Sporo prezentow dawali, ja wrocilam z 25 opakowaniami raskow i innych takich do czyszczenia zebow !!! :-o

I my sie chwalimy Raven White - [COLOR="Red"]1,CAC,BOS,Zwyciezca Slowacji,BOB, ukończył championat Słowacji [/COLOR] :multi:
Lucjusz 1,CAC :lol:

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6650/p9263737.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...