Jump to content
Dogomania

Na początek nowego życia, na weta, dla niewidomego staruszka ze schronu - domowe co nieco: osłonki na doniczki Ikea, ozdobna poszewka na jaśka HOMLA, zestaw specjalnych herbat piramidek, może coś jeszcze dołożę, ale ruszamy :) do 17 IV


agat21

Recommended Posts

1 minutę temu, Mazowszanka13 napisał:

Lubię otaczać się rzeczami z bazarków, bo każdy przedmiot przypomina mi o osobie, która działa/działała na dogo i go wystawiła.

Tak, mam podobnie :) I bardzo lubię zajadać pyszności z dogo (Twoje przetwory na przykład). I nosić ciuchy z dogo. Moja obecna garderoba składa się w połowie z rzeczy z dogo :D

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Wpłynęło 22 zł od Jo37, dzięki!

Postaram się umówić na przekazanie Aldrumce osłonek jak najszybciej. Może uda się jutro?

Mogę jutro przespacerować się do Ciebie, choć zastanawiałam się czy nie poczekać na przesyłkę od Mazowszanki 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2021 o 15:36, Aldrumka napisał:

Mogę jutro przespacerować się do Ciebie, choć zastanawiałam się czy nie poczekać na przesyłkę od Mazowszanki 

Aldrumko, namówcie się czy chcecie InPostem czy PP, to zacznę już wstepnie szykować paczkę.

Sorry agat, że wpis na temat innego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...