Jump to content
Dogomania

Rozliczony 20 zl Lemonkowi i 20 zl Kamie Pieknie Dziekuje 40 zl z kramku,do 23.02


Nadziejka

Recommended Posts

52 minuty temu, ipw74 napisał:

@elik Gdy umarła Całeczka, w 2008 roku, moja serdeczna znajoma powiedziała (też miłośniczka Wszystkich Stworzeń): "Nie płacz, że się skończyło. Ciesz się, że się wydarzyło." Może to powiedzenie tak "na świeżo" boleć, ale powoli, powoli, powoli, ból odchodzi, a zostają dobre wspomnienia. 

Pozwól sobie na żałobę -- przepraszam, że tak bezpośrednio. W ostatnich dwóch latach straciłam dwójkę, jedno z Psich Serc, drugie z Kocich. Nadal trzymam ich zabawki...

Jesteśmy dla Ciebie :serce: 

Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa i zacytowanie znajomej. Spodobało mi się to spostrzeżenia - należy cieszyć się, że się wydarzyło. No tak ogromnie się cieszę, że te wszystkie psiaczki zaistniały w moim życiu, a ja w ich. Bez nich życie byłoby znacznie uboższe, tylko z każdą ich duszyczką ubywa kawałek naszej duszy. Ona zabierają ją z sobą  :(

Chciałam dać Ci lajka, ale wyszły.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nadziejka napisał:
              Nasza milosci nie umiera nigdy
 Wszystkie nasze i nie nasze mamy w sercu juz na zawsze

To też wielka prawda. Kochany nasze zwierzaczki i kochać będziemy zawsze. Nawet, gdy nas opuszczą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ipw74 napisał:

 Nadal trzymam ich zabawki...

U nas jest takie blaszane pudełko, w którym są obróżki z adresówkami, ulubione zabawki i książeczki zdrowia naszych pożegnanych przyjaciółek.

1 godzinę temu, elik napisał:

z każdą ich duszyczką ubywa kawałek naszej duszy. Ona zabierają ją z sobą  :(

To prawda, też mam takie uczucie.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Malgoska napisał:

nr 3 /bib./za 10 zł

 

7 godzin temu, Malgoska napisał:

i nr 3 - nożyczki KT

                      Dzien dobry dziekuje pieknie Dziekuje
Za wszystko serdecznie ogromnie
               Pozdrawiam
 
Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Za 2 dni konczymy Obnizka cen! Z calego serca Lemonkowi i Kamie Zajrzyj Dobraduszko do 23.02
2 minuty temu, ipw74 napisał:

Wiem. Straciłam w swoim życiu 7 Psich Serc i 4 Kocie, plus chomiki, które też jako dziecko bardzo kochałam, plus trzy papużki faliste. Każdy gatunek inny, ale każdy wypełnia serce miłością. I gdy odchodzą, tracimy rzeczywiście część siebie.

Jeszcze raz (((Przytulam)))

Dziękuję za lajka. 

 

Trzymaj się. ipw74

Dzięki za te słowa wsparcia. Jesteś niesamowicie ciepłą osobą, pełną empatii. To szczęście  spotkać takich ludzi 1071690304_serce9bijce.gif.99f5166bb3e49d00a340fe2b0e4691e7.gif

Lajk to nie ode mnie, moje jeszcze do mnie nie wróciły. Nadrobię jak wrócą :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ipw74 napisał:

Razem z moim zwierzętami przeszliśmy w życiu tyle, że można napisać książkę..,

Dziękuję za komplement. Podobno jestem "Iron Lady" :), bez uczuć w kontaktach bezpośrednich.

 

To nie był komplement, tak Cię odbieram  :) Trudni uwierzyć, że możesz być Iron Lady w jakichkoliek kontaktach.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ipw74 napisał:

Nadziejko, czy zostały Ci jeszcze maseczki, żeby można było dokupić? A jeśli nie w tym miesiącu, to "zapisuję się" na marzec, czywiście, jeśli będziesz robiła bazarek :)

Pieniążki wysłałam w piątek, ale oczywiście weekend, więc jutro powinnaś mieć zaksięgowane. 

Pozdrawiamy serdecznie 

  coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY     Dziekuje serdecznie
 
Zaraz doloze maseczki tutaj na kramik
          Num 7 a   dokladam  3 x po 12 sztuk
 image.jpeg.d17079703fc8d6684c8d9132e60874cf.jpeg
    
a 12 szt cena wywol 2 zl
b 12 szt cena wywol 2 zl
c 12 szt cena wywol 2 zl
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ipw74 napisał:

Nadzejko, to jeszcze poproszę maseczki (a) i (b) 24 sztuki za cenę wywoławczą (w sumie 4 zł). 

                                    Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie szare
                         Dziekuje Serduchem Dziekuje
           Pozdrawiam lapunki  spokojnej nocy
                        Spokojnego tygodnia wiosenkowego
Link to comment
Share on other sites

Serca
 wklejam watek psinunia ktory we wtorek jedzie po nowe zycie i jest tam na wateczku tez djecie innego
wklejam z trwoga wielka zdjatka tego innego biedunia
matko ziemio zajrzyjcie prosze boc dla niego niema zadnej nadziei...
moze dobreduszki ktos mialby jakis pomysl 
 

received_424943872147422.jpeg

received_1176613602753807.jpeg

received_253739713024216.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Jutro konczymy Obnizka cen! Z calego serca Lemonkowi i Kamie Zajrzyj Dobraduszko do 23.02

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...