Jump to content
Dogomania

KONIEC- TO I OWO ŚWIĄTECZNIE I GWIAZDKOWO - na chorą koteczkę-dzikuskę


gosia7

Recommended Posts

Wchodzę tu już któryś raz. Mam milion toreb, siatek itp. Między innymi siateczkę z kotkiem, taka jak ta z misiem z któregoś z poprzednich bazarków. Jest super. Koteczka przypomina mi moją Melcię, którą pożegnałam 2 miesiące temu. Dlatego poproszę nr 3. I przepraszam za tą "epopeję". 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gabi79 napisał:

Wchodzę tu już któryś raz. Mam milion toreb, siatek itp. Między innymi siateczkę z kotkiem, taka jak ta z misiem z któregoś z poprzednich bazarków. Jest super. Koteczka przypomina mi moją Melcię, którą pożegnałam 2 miesiące temu. Dlatego poproszę nr 3. I przepraszam za tą "epopeję". 

Bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojej koteczki:( Przytulam...

Co do torby. Ta torba jest większa niż ta,którą masz z misiami. Taka na ramię,jak wówczas pytałaś:) Super jest. Będziesz zadowolona. Jakość równie porządna,gruby materiał,nie cienkie płócienko jakich wiele na rynku ostatnio. I wzór śliczny.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, gosia7 napisał:

Bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojej koteczki:( Przytulam...

Co do torby. Ta torba jest większa niż ta,którą masz z misiami. Taka na ramię,jak wówczas pytałaś:) Super jest. Będziesz zadowolona. Jakość równie porządna,gruby materiał,nie cienkie płócienko jakich wiele na rynku ostatnio. I wzór śliczny.

Moja Melcia była już  wiekowa, gdy ją adoptowałam ponad 6 lat temu oceniono ją na ponad 10 lat.

Pokonał ją chłoniak, walczyłyśmy do końca. Bardzo mi jej brakuje.

Torba z kotkiem jest super, ta pewnie okaże się równie rewelacyjna.

Poproszę paczkę w Ruchu i oczywiście dane do wpłaty

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Gabi79 napisał:

Moja Melcia była już  wiekowa, gdy ją adoptowałam ponad 6 lat temu oceniono ją na ponad 10 lat.

Pokonał ją chłoniak, walczyłyśmy do końca. Bardzo mi jej brakuje.

Torba z kotkiem jest super, ta pewnie okaże się równie rewelacyjna.

Poproszę paczkę w Ruchu i oczywiście dane do wpłaty

A może przez Jo37 byś wolała? ,poprosimy Ciocię...

Też odszedł mi kilka lat temu ukochany kocurek Leon na chłoniaka jelit. Okropna choroba,biegunki miał wyniszczające...

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, gosia7 napisał:

A może przez Jo37 byś wolała? ,poprosimy Ciocię...

Też odszedł mi kilka lat temu ukochany kocurek Leon na chłoniaka jelit. Okropna choroba,biegunki miał wyniszczające...

Gosiu, ja jestem z Dąbrowy Górnicze, nie z Warszawy (niestety). Melcia była cudowną kotką, najcudowniejszym stworzeniem na świecie 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...