Jump to content
Dogomania

KONIEC- TO I OWO ŚWIĄTECZNIE I GWIAZDKOWO - na chorą koteczkę-dzikuskę


gosia7

Recommended Posts

Witam serdecznie w przedświątecznym czasie. Pragnę Wam zaoferować coś cieplutkiego i parę innych drobiazgów, byście mogli podarować je najbliższym lub sobie w mikołajkowy i bożonarodzeniowy świąteczy czas,a jednocześnie ,by zakup tych prezentów wspomógł bezdomne koty.  KOTKA ZE ZDJĘCIA ZŁAPANA W ZESZŁĄ NIEDZIELĘ,JEST BARDZO CHORA:( POTRZEBUJĘ SPORO FUNDUSZY,BY JĄ LECZYĆ I DIAGNOZOWAĆ DALEJ...

MOJE KOCIE BEZDOMNIAKI

843a9cf62d20.jpg

Już złapana. Jest bardzo chora:(

3102fc9b95c2.jpg

 

Regulamin:

1.Bazarek potrwa do 22.12.20r.,do godz.21.00,czasu dogo. Ostatni ważny post godz.20.59.
2.Na wpłaty czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia bazarku, chyba że ustalimy inaczej.
3.Bazarek ma formę KT lub licytacji (podane przy fantach).

4.Wysyłka jest przez Paczkomaty InPost, Paczkę w Ruchu,kuriera DPD lub Pocztę Polską. Jak Wam wygodnie:)

5.Odbiór osobisty możliwy w Warszawie ,ale bardzo proszę ,by Kupujący dostosował się do moich możliwości czasowych i proponowanego miejsca (zwykle podaję Mokotów/Włochy i jestem tam dostępna w kilku godzinnej rozpiętości czasowej).Błagam nie wymuszać konieczności wożenia przeze mnie fantów w dogodne dla Kupującego miejsca (to dla mnie wielkie obciążenie. Proszę wziąć to pod uwagę robiąc zakupy na moim bazarku.

6.Kupujący korzystający z odbioru osobistego dokonują odbioru zakupionych fantów w ciągu max.1,5tyg. od zakończenia bazarku. Niestety nie mam miejsca na przechowywanie fantów dłużej ze względu na bardzo małe mieszkanie:( Każda paczka dodatkowo w nim,to kolejny mebel,który trzeba skrzętnie omijać ostro lawirując ,co jest ogromnym utrudnieniem w małej kawalerce:(


7.Opakowania do przesyłek stosuję w większości z odzysku,chyba,że ktoś zażyczy sobie dopłatę za nowe. Zawsze bardzo dbam,aby Kupujący nie musiał dokładać ani złotówki za karton,kopertę bąbelkową,taśmę,wypełnienie gąbką lub poduszki powietrzne), także płatność głównie za przesyłkę.Proszę doceńcie ten wysiłek,każdorazowo kosztuje mnie to sporo zaangażowania,czasu i kombinacji z wyszukiwaniem darmowych opakowań.

8.Kupujący biorący udział w licytacji na tym bazarku,akceptują ww.zapisy regulaminu.

BAZAREK RÓWNOLEGLE będzie trwał NA MIAU- kto pierwszy,ten lepszy:)

Rozliczenie:

Aldrumka 7zł

lipsik 130zł

Gabi79 35zł

nadpłaty anonimowego Darczyńcy 60zł -dziękuję!!!

 

Link to comment
Share on other sites

1. Poszewki dekoracyjne,ozdobne w koty. Materiał gruby,porządny,żakardowy, posłuży dłuuugie lata. Poszewka ma rozmiar 38x38cm oraz zamykanie na suwak na całej długości boku,więc wygodnie jest włożyć poduszkę,bądź ścinkowo-polarowe/inne wypełnienie. Pięknie ozdobi każdy elegancki salon lub przytulne mieszkanie,nie tylko kociarza.NOWE,na prezent.

KT 35zł/szt.

kupiła lipsik
5bfc1f0ec071.jpg

612b0aefc98a.jpg

2. Poszewki dekoracyjne,ozdobne w koty. Podobne jak powyższe,tylko z czarnym tłem.Materiał gruby,porządny,żakardowy, posłuży dłuuugie lata. Poszewka ma rozmiar 38x38cm oraz zamykanie na suwak na całej długości boku,więc wygodnie jest włożyć poduszkę,bądź ścinkowo-polarowe/inne wypełnienie. Pięknie ozdobi każdy elegancki salon lub przytulne mieszkanie,nie tylko kociarza. NOWE,na prezent.

KT 35zł/szt
0d324183f108.jpg

dd22018ae6bb.jpg

Link to comment
Share on other sites

3. Duża torba w koty ,typu shopperka. Bardzo pojemna. Materiał gruby,porządny,żakardowy,nie porwie się, dobrej jakości. Torba na lata dla kociarza i nie tylko. NOWA,na prezent.

KT 40zł

kupiła Gabi79

kupiła lipsik
d1a0a471f701.jpg

d13d7238a771.jpg

4. Duża torba w koty ,typu shopperka. Jak powyższa,tylko białe tło. Bardzo pojemna. Materiał gruby,porządny,żakardowy,nie porwie się, dobrej jakości. Torba na lata dla kociarza i nie tylko. Cudowna na lato. NOWA,na prezent.

KT40zł

sprzedana na miau
0fb3607bd7cf.jpg

909d794b20cc.jpg

Link to comment
Share on other sites

7. Misie Używane,widać normalne ślady użytowania. Wielkość misiów z Rossmanna i akcji TVN "Podaruj misia" . Jeśli na prezent,to raczej tylko dla swojego dziecka lub wnusia. Teoretycznie były interaktywne,jak jeden grał,to po naciśnięciu łapki odzywał się drugi :D . Zgubiłam jednak klapkę do baterii u jednego z nich i nie wiem czy będą nadal działały. Ale i tak mogą jeszcze cieszyć jakieś dziecko. Tamte misie 50zł za jednego ,u nas:
KT 20zł za parkę

6db6de800fda.jpg

c28304bf8ce4.jpg

8. Serduszko puszowe niewielkie
kt 2zł

d8d3ef19ca87.jpg

Link to comment
Share on other sites

12. Zawieszka dekoracyjna drewniana. NOWE .Na lata,nigdy się nie zbije. Nawet jak nimi rzucimy :wink: Eko,w stylu boho,naturalna. Ale można też ewentualnie pomalować, ozdobić wedle fantazji z dzieckiem mając świetną zabawę twórczą. Jest obecnie 7szt.

KT3zł/szt

028837cadd99.jpg

7c1154a789d6.jpg

13. Zawieszki dekoracyjne ze słomy w ładnym drewnianym pudełeczku. NOWE, bezpieczne dla dzieci i zwierząt-nie zbiją się, nikogo nie pokaleczą.
20zł komplet

kupiła lipsik

1c9b2ca34471.jpg

df9cad604a57.jpg

Link to comment
Share on other sites

30. Śliczna figura kota w stylu modern;)
Wysokość 36cm,więc piękny i okazały. 

KT 35zł

33c998de27a6.jpg

05c50abc2673.jpg

0e8a2f1806be.jpg

Gdyby ktoś mocno chciał mogę postarać się o identycznego w kolorze czerwieni lub ecru,abo w seledynie (ten może być siedzący,więc ciut inny).

Link to comment
Share on other sites

  • gosia7 changed the title to TO I OWO ŚWIĄTECZNIE I GWIAZDKOWO - na chorą koteczkę-dzikuskę do 22.12.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...