Jump to content
Dogomania

Sfora Hektora


Tekla64

Recommended Posts

Doginko

co prawda dawno ,dawno temu ale bylam hodowca:razz:, zarejstrowanym itd,itp, z przydomkiem i nawet jakimis tam osiagnieciami.:p

szczeniaczkow odchowalam dosc sporo:lol:,a jeszcze wiecej ... Baton narobil;) hihihi
pamietam i czesto tesknie do tego calego ambarasu :roll: radochy:eviltong: ale zostaja ino wspomnienia:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Jeżeli chodzi o kradzieże to tym razem muszę na Mentorka poskarżyć.Ze stołu nie podprowadza, ale z grilla się skusi.Oczywiście poczeka, aż ostygnie.Kiedyś znaleźliśmy tylko sreberko po kaszaneczce.także trzeba wszystko zjadać, nie zostawiać na później.A co do komputera to nawet nie będę się wypowiadać, bo to ostatnimi czasy drażliwy temat dla mnie[/QUOTE]

Ja nie wyobrażam sobie aby nasz pies coś ukradł do jedzenia!! Nad obecnym jesteśmy w trakcie pracy.

Link to comment
Share on other sites

ja nie musze sobie wyobrazac niestety i co w tym wszystkim najdziwniejsze ona ma takie fazy, bardzo dlugie okresy ,nawet lata mogie rzec nic takiego sie nie dzieje az nagle wlasnie takie ... wpadki
ale mistrzami w te klocki to byl Wacek i Mefisto oni wskakiwali na krzeslo z krzesla na stol i se paradowali wyzerajac co sie im chcialo ale ino gleboka noca , jak jeszcze nocowali w domu, a jak sie ich nakrylo skokiem ze stolu wiali ino sie kurzylo.
kazdy ma cos za uszami hihihi
ale kto jest wolny od slabosci

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :hand:
przyszłam w końcu, trochę z opóźnieniem, pooglądać sunie olbrzyma, a tutaj widzę, aż dwie[?] :lol:
Wspaniałe zwierzątka masz, jednak proszę o pomoc, bo trochę przejrzałam stron, ale nie wszystkie(trochę dużo :evil_lol:) i nie do końca jestem pewna, który to który piesek hehe
Hektor to ten z kopiowanymi uszami, Tekla ma biały 'krawat' na klacie, Dona to najmłodsza olbrzymka?, Niko średniak[nie miniatura chyba?], a Ares..? i jeszcze jest jamniczek Gustaw
i poproszę o poprawę jeśli się pomyliłam hihi


[url]http://images8.fotosik.pl/247/fd619827135d6d83med.jpg[/url]
[url]http://global.images8.fotosik.pl/1670/8c9dadbf48687e14.jpg[/url]
jakie piękne zdjęcia :loveu:

[url]http://images36.fotosik.pl/94/1be71be602f69fb5med.jpg[/url]
:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']
ale mistrzami w te klocki to byl Wacek i Mefisto oni wskakiwali na krzeslo z krzesla na stol i se paradowali wyzerajac co sie im chcialo ale ino gleboka noca , jak jeszcze nocowali w domu, a jak sie ich nakrylo skokiem ze stolu wiali ino sie kurzylo.
kazdy ma cos za uszami hihihi[/QUOTE]

u mnie to samo, Luska po krzesle na blat się wspina gdy zostawię tam cos interesującego i wyjdę z kuchni...:mad:

[quote name='Tekla64']Doginko

co prawda dawno ,dawno temu ale bylam hodowca:razz:, zarejstrowanym itd,itp, z przydomkiem i nawet jakimis tam osiagnieciami.:p

szczeniaczkow odchowalam dosc sporo:lol:,a jeszcze wiecej ... Baton narobil;) hihihi
pamietam i czesto tesknie do tego calego ambarasu :roll: radochy:eviltong: ale zostaja ino wspomnienia:placz:[/QUOTE]

a czemu przestaliście hodować sznupki?

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Witankooo :loveu:

too kurczaczki szpecjalnie na mój swojski rosołek? hihih juz sie nie umiem doczekac :eviltong:.....

moje kudłą tysz kradną ..tej specjalnosci nauczyl je dziadek tzn moze nie tyle nauczył co pozwalal na te ekscesy i nie korygowal zachowania tylko sie cieszyl jakie to one szprytne :crazyeye:....

buziam Koffanaaa :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

oo, a jednak jakoś tak mi siebardziej zakodowało po tym chyba zdjęciu
[url]http://global.images8.fotosik.pl/1670/007c5b28c631bf29.jpg[/url]
za duży mi się wydał jakoś na miniature hihi, może to przez ustawienie ogólne psów albo jestem ślepa

W tażdym razie przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...