Jump to content
Dogomania

4 CACIB w 4 dni Sofia/Skopje


limnolka

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a coś więcej odnośnie tych wystaw, do kiedy trzeba zgłaszac i jaki to koszt ?
może byśmy się pokusili i zamiasta na Ukrainę to byśmy sie udali na podbój Bułgarii :)

P.S.
a jak jest z uzyskaniem ichniego (bułgarskiego) championa dla psa który jest już championem? Czytałam, że 2 x CAC i w odstępie 6 misięcy i 1 dzień?
a może się coś zmieniło?
P.S. 2
a jak z psami które mają kopiowane uszy? można je w tych krajach wystawiać?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wczoraj napisalem tekscik i nie poszlo, dzisiaj sprobuje od nowa.

oto informacje 13-14 maja - 2xCACIB Sofia, jeszcze sedziow nie podali , oplata 40 euro, zgloszenia do 1 maja

po wystawie 14 maja tzreba przejchac okolo 200km do Skopje/macedonia na nocleg.
15-16 2xCACIB oplata 40 euro, sedziowie juz podani na stronie ich zwiazku zwiazku [url=http://www.ksm.org.mk/]КСМ - www.ksm.org.mk[/url]

15.V.
[CENTER][CENTER][B]Slobodan Milosevski[/B][B][FONT=&quot] ([/FONT][/B][B]Macedonia[/B][B][FONT=&quot])[/FONT][/B][B]–[/B][B][FONT=&quot]VII,VIII,[/FONT] [/B][B]part of [/B][B]IX, [/B][B]X[/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Saso Pesev[/B][B] ([/B][B]Macedonia[/B][B])[/B][B][FONT=&quot] [/FONT][/B][B]– IV,V,VI[/B][B],[/B][B] [/B][B]part of[/B][B] [/B][B]IX[/B][B][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Nikola Angelkovski[/B][B] ([/B][B]Macedonia[/B][B]) – [/B][B]II [/B][B][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Vladimir Zizakov[/B][B] ([/B][B]Serbia[/B][B]) – [/B][B]I[/B][B],[/B][B] III [/B][B][/B][/CENTER][/CENTER]
16.V.
[CENTER][CENTER][B]Brigita Kremser[/B][B] ([/B][B]Slovenia[/B][B]) – [/B][B]I, IX [/B][B][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Tatjana Urek[/B][B] ([/B][B]Slovenia[/B][B]) – [/B][B]VII, part of VIII, X [/B][B][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Vladimir Zizakov (Serbia)[/B][B] – [/B][B]II[/B][B] [/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Slobodan Milosevski[/B][B] [/B][B](Macedonia)[/B][B]– [/B][B]IV, V, VI [/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Pance Dameski[/B][B] – [/B][B]III, part of[/B][B] [/B][B]VIII[/B][B][/B][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Opłaty ponoc mozna na miejscu, tak uskutecznialem w serbii i bylo ok
Busik bylby w zaleznosci od zainteresowanych albo od wwy albo od lublina - rzeszow- koszyce- budapeszt- belgrad - sofia - skopje. Trasa lubleska jest najkrotsza. Mysle ze do polowy kiwetnia trzeba by bylo sie zdecydoweac i rezerwowac busik.
Wyjazdy na wystawy - zespolowe busem lub autokarem z noclegami organizuja rosjanie i czesi, to dlaczego nie my? W grupie jest wesolo i taniej niz szybowac swoimi autkami... Wyjazd bylby organizowany po kosztach, zeby nikt nie myslal ze ktos ma jakis zarobek - oprocz kierowcy. Kto chetny ???

Link to comment
Share on other sites

... tak się zastanawiam nad tymi wystawami i męczę mojego TZ :evil_lol:
ale my raczej swoim autkiem pojedziemy bo my jesteśmy z południowo - zachodniej części naszego kraju.
Jeśli się uda to spotkamy się na wystawach

pozdrawiam

P.S.

nie znalazłam w necie nic ani formularza przez internet ani żadnej innej informacji - jak mozna zgłosic psa na wystawę do Bułgarii
... ktoś ma może jakieś namiary?

z góry dzięki wielkie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś zgłaszam. Planowałam z małżonkiem, ale ta raźna kupa bardziej do mnie przemawia:evil_lol:
Proszę na Pw info od osoby, która orgaznizuje transport o koszty jak już będą wiadome.

Jadę z 2 chińskimi grzywaczami.

Ja z Warszawy, ale możemy dojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limnolka']wczoraj napisalem tekscik i nie poszlo, dzisiaj sprobuje od nowa.

oto informacje 13-14 maja - 2xCACIB Sofia, jeszcze sedziow nie podali , oplata 40 euro, zgloszenia do 1 maja

po wystawie 14 maja tzreba przejchac okolo 200km do Skopje/macedonia na nocleg.
15-16 2xCACIB oplata 40 euro, sedziowie juz podani na stronie ich zwiazku zwiazku [url=http://www.ksm.org.mk/]КСМ - www.ksm.org.mk[/url]
[/QUOTE]

ja od bułgarów dostałam info, ze te wystawy są
11 May 2009 /monday/ - CACIB
12 May 2009 /tuesday/ - CACIB
13 May 2009 /wednesday/ - CACIB
14 May 2009 /thursday/ - CACIB

to w koncu kiedy są te wystawy?
ze strony bułgarskiego kennel club`u wynika że Sofia jest 11-12 maja i jest to 2 x CACIB i 1 x specjalistyczna dla Yorków
a ze strony macedońskiej KC wynika ze 2x CACIB Skopje jest 15-16 maja
to ja juz nic nie kumam :hmmmm:

za to pewna jestem, ze te 40 euro to niestety za jedną wystawę, a nie dwie
czyli, na kazdej wystawie za I psa płaci się 40 euro, za II 35 euro
są jeszcze specjalistyczne (wiem ze yorków na pewno) i tam pies kosztuje 30 euro i II 25 euro

oplata za championat (dają go od ręki) - 40 euro

i za wystawy mozna płacic na miejscu jak i na konto:
Unicredit Bulbank AD Sofia
in euro : BG 76 UNCR 76 301408858203
swift: UNCR BG SF XXX

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']Dzieki Dorotal :)

To skoro w Bułagri sa 4 wystawy w dniach 11-15 maja a 15-16 maja sa wystawy na Macedonii to wychodzi, ze to jest 6 wystaw z tym ze jedna sie pokrywa... :cool3:[/quote]
Moja pomyłka. 4 CACIB-owe wystawy sa w Bulgarii od 11 do 14 maja.

Ten wyjazd mozesz polaczyc z CACIB-owymi wystawami w Serbii
Sivac 09/05/2009
Paraćin 10/05/2009
Inđija 16/05/2009
Niš 17/05/2009

Link to comment
Share on other sites

albo z Macedonią :lol: albo i z Serbią i Macedonią :evil_lol:

9 maja i 10 maja - Serbia - 2 wystawy
11-14 maja - Bułgaria - 3 wystawy
15-16 maja Macedonia - 2 wystawy
17 maja - serbia - 1 wystawa

w sumie 8 wystaw :evil_lol:
ale to chyba lekka przesada ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']albo z Macedonią :lol: albo i z Serbią i Macedonią :evil_lol:

9 maja i 10 maja - Serbia - 2 wystawy
11-14 maja - Bułgaria - 3 wystawy
15-16 maja Macedonia - 2 wystawy
17 maja - serbia - 1 wystawa

w sumie 8 wystaw :evil_lol:
ale to chyba lekka przesada ;)[/quote]
Masz pomyłke przy Bułgarii
9 wystaw w 9 dni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...