Jump to content
Dogomania

Pies nagle zaczął sikać w domu


BierKat

Recommended Posts

Witam.

Pewnie temat już był ,jeśli tak przepraszam ale mam problem z moją roczną sunią, od kilku dni sika w domu średnio wytrzymuje 3-4 godz. wcześniej nie było takiego problemu, dodam że od prawie dwóch miesięcy mamy drugą dorosłą sunię na DT (zostanie na stałe) o teraz nie wiem czy ta mała robi to że stresu (dopiero teraz po 2 miesiącach...?? ) Czy raczej udać /zatelefonować do weterynarza bo może coś z pecherzem?(sika normalnie) Dodatkowo też zaczęła bronić zabawek a wcześniej dzieliła się z drugą...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wytrzymuje 3-4 godziny, to jak sygnalizuje potrzebę sikania? Czy znaczy moczem różne miejsca, sika po trochu? Na pewno najbezpieczniej zrobić badanie moczu, aby wykluczyć chorobę. Co do obrony zabawek - czy suka jest wysterylizowana, czy jest możliwość urojonej ciąży? 

Stres też możliwy, suki trudniej pogodzić niż psy-samce, roczna suka mogła dojrzeć emocjonalnie do konfrontacji z drugą, ustalenia która ważniejsza. Ale najpierw wykluczyłabym problemy z pęcherzem. 

Link to comment
Share on other sites

Nie sygnalizuje, idzie na dywanik i sika, raz - nie znaczy, miała być teraz wysterylizowana ale ze względu na sytuację mamy przełożony zabieg, pierwsza cieczka była ok połowy stycznia br., czy możliwe że teraz dopiero byłyby objawy ciąży urojonej? Z tym  jednym misiem głównie śpi , czasem nosi go aby schować...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...