Jump to content
Dogomania

Pies szczeka na domownika


Szymon87

Recommended Posts

Witam , mam problem z 3 letnim owczarkiem niemieckim. Pies jest bardzo łagodny, rzadko kiedy reaguje warczeniem na nieznajomych którzy wchodzą na moja posesje ogrodzona, chociaż ostatnio zaczyna częściej warczeć na obce osoby które chcą go głaskać 

problem jest inny, ogolnie pies jest potulny i nigdy nie reagował żadna agresja na osoby które zna.

od paru dni zaczął warczeć na moja dziewczynę która zna go praktycznie od szczeniaka. Pies ja bardzo lubił, zawsze przybiegał ochoczo i łasił się. 
ostarnio zamieszkaliśmy razem w domku obok Donu w którym mieszka moja mama na terenie jednej posesji.

od paru dni reagują na nią warczeniem jak zbliża się do niego mimo ze kompletnie nic mu nie robiła. Mieszka z nami kot i ona pokazywała mu go przez okno. Może to ma jakiś związek ? Nie wiem kompletnie o co może chodzić bo nie przejawiamy wobec niego żadnej agresji a pies bardzo ja lubil

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Szymon87 napisał:

Witam , mam problem z 3 letnim owczarkiem niemieckim.

Na początek poszłabym do weta,może psu cos jest?Może go coś boli?Bardzo często zmiana zachowania wiąże sie z problemem zdrowotnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...