Jump to content
Dogomania

Mój pies ucieka


Dorota Jaskólewska

Recommended Posts

Hej

mam 4 letniego kundelka Shatza i mam z Nim pewien problem...

shatza mam jakoś od roku trafił do mnie ze wsi gdzie był źle traktowany 

ogl zadomowił się, jest w świetnej formie i wgl ale od jakiegoś miesiąca zauważyłam dość dziwną zmianę 

ostatnio byłam z nim na spacerze i podeszła do nas pani z bardzo miłym goldenem. Spuściłam go ze smyczy bo zawsze się słuchał i bawił się z tym psem dobre 15 minut, gdy nagle zrobił 2 kolka wokół niego przyspieszył i uciekł. Okropnie się przestraszyłam i zaczęłam za nim biec (na szczęście mieszkam na mało ruchliwym osiedlu). Shatz pobiegł pod dom, nie wyglądał na wystraszonego.

teraz spuszczam go tylko na ogrodzonym wybiegu. Zawsze się słuchał a teraz nie wiem o co mu chodziło. Macie jakieś pomysły co mogło być przyczyną i co z tym zrobić? Z góry mówię ze nie boi się psów i wtedy tez nie był wystraszony a pies był dobrze nastawiony.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Dorota Jaskólewska napisał:

mam 4 letniego kundelka Shatza

a co z Fifą?Masz teraz dwa psy? Każdy Twój wpis,od sierpnia br.dotyczy problemów z psem (strachliwość,etc).Doradzano Ci spotkania z trenerem,skorzystałaś z tych rad?

Chyba warto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...