Jump to content
Dogomania

Czy to przejdzie - krzywica????


Darek84l

Recommended Posts

Witam.
Jestem posiadaczem 7 miesięcznego amstaffka... gdy psiak miał ok 4 miesięcy zauwarzyłem u niego duża zmianę w łapach przednich... wygladalo to tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/666c9ed9fc950578.html pies byl karmiony domowym jedzeniem... pozniej zaczalem karmic go karma, podawac mu dodatki mineralne, pies jednak ze zwzgledu na brak wolnego czasu mial ograniczony ruch... jednak zmiany nastapily... teraz wyglada to tak http://img410.imageshack.us/img410/2462/apy2.png pies nadal dostaje dodatki mineralne, ruchu ma duzo, duzo wiecej, karmiony karma... pytaniem jest tylko czy jest szansa ze pies wyjdzie z tego calkowicie czy niestety tak juz zostanie... w poprzednim stadium mial tez problemy z poruszaniem sie, teraz nie ma z tym zadnych problemow... Pozdrawiam i licze na pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Wygląda to trochę jak zmiany krzywicowe... Jeśli to rzeczywiście krzywica, to by znaczyło, że w okresie intensywnego wzrostu nie dostawał w pokarmie wszystkich potrzebnych składników - zwł. tych do prawidłowego rozwoju kośćca.
Widzę jednak, że po podawaniu minerałów i karmy (zblilansowanej, jak mniemam?), stan łapek o wiele się poprawił :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]gdy psiak miał ok 4 miesięcy zauwarzyłem u niego duża zmianę w łapach przednich...[/QUOTE]
takie zmiany nie robią się z dnia na dzień, jak można tego nie zauważyć przed tak koszmarnym stanem?!

Co na to wet który psa prowadzi? Konsultowałeś to z dobrym ortopedą?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...