Jump to content
Dogomania

Tytaniczny Tycio teraz Tytus ma dom :)


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

który to jest świebodzin?.

bo z mapy wychodzi mi ze są 3: jeden w lubuskim i 2 w małopolskim (?):roll:


jesli w lubuskim to w Krośnie Odrzańskim jest czarok i medar (fund. Emir). Odległosc w jedna strone to 40 km, ale może jak ladnie poprosić i za zwrotem kosztów to pojadą

gg czarok- 3088789
gg medar- 1965792

Link to comment
Share on other sites

hm.. Wroclaw to dolnosląskie, a swiebodzin malopolska- odleglosc 350 km..
Wroclaw- swiebodzin w lubuskim to ca. 200 km w jedną stronę
albo ona tyle chce jechac, albo jest jescze jakis inny swiebodzin:roll:

w lubuskim w kazdym razie jest czarok i medar.


chyba, ze to sa Świebodzice a nie Świebodzin. Swiebodzice są na dolnym slasku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']No wlasnie...swiebodzice nie swiebodzin:oops:[/quote]


z Wroclawia jest ulv, ale to ok. 70 km w jedną stronę.

ale z Dzierżoniowa jest justynavege [B][SIZE=1][SIZE=2]697 758 088 [/SIZE][/SIZE][/B]
z D do Swiebodzina to 30 km jedna strona. Justyna pisze, ze za zwrot kosztów paliwa robi wizyty.


edit: tfu tfu z D do Swiebodzic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa OTOZ Animals']Zależałoby mi na tym, żeby to był ktoś, kto ma doświadczenie w adopcjach psów bojowych.

[SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Wiem, wiem, wybrzydzam:eviltong:[/COLOR][/SIZE][/quote]

Przodkowie CC owszem psy bojowe natomiast CC byly uzywane kiedys jako psy pasterskie, do polowan a ich glownym zadaniem bylo strozowanie i obrona:lol:
Wiem, czepiam sie szczegolow:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny skontaktujcie się z Justyną i zapytajcie- justyna nie jest zielona, ale czy ma doswiadczenie w sprawdzaniu domkow pod kątem "psób bojowych"...:niewiem:?

i bardzo dobrze, że myślicie o tym. Bo czasem takie domy się zgłaszają, ze ręce opadają.

furciaczku z Dzierzoniowa jest tez Giselle4. Ach napiszę do niej- może mają kogos z "ras bojowych";)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki charly dobra duszyczko:loveu:
Ewo mozesz podac mi jeszcze raz nr do osoby u ktorej Tycio jest w chwili obecnej?? Chcialabym zadzwonic i porozmawiac jak sie pies zachowuje itd
Moge tez podeslac zestaw pytan i profil psychologiczny(:lol:) odpowiedniego wlasciciela corsiaka ze tak powiem, latwiej wam bedzie stwierdzic czy osoba sie nadaje;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Mlody, 2,5 roczny samiec rasy Cane Corso szuka nowego domu po stracie wlasciciela. W stosunku do ludzi przyjaznie nastawiony, nie nadaje sie jednak do domu z innymi zwierzetami. Tycio to typowy samiec CC wymaga wiec doswiadczonego opiekuna.
Pies zostanie wydany po zabiegu kastracji i po podpisaniu umowy adopcyjnej wiec pseudohodowcom tradycyjnie dziekujemy.
kontakt w sprawie adopcji:
[/SIZE][/FONT][B]tel: 0502 179 689[/B]
[B]gg: 3220722[/B]
[B]e-mail: [email][email protected][/email]
[/B]

Ewo czy dobry nr tel??
[FONT=Arial][SIZE=3]
Ja to nie umiem ogloszen pisac, same suche informacje:oops:



[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dobre jest CC sam się "sprzeda":-D. oby tylko ludzie odpowiedni

dobra wstawka o pseudo:lol:- skopiuję sobie:lol:[/quote]

Tak byle ludzie odpowiedni....wlasnie mi jeden z asopcji wrocil ehh
Ja to zawsze cos do pseudohodowcow musze napisac coby nie czuli sie opuszczeni:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Tak byle ludzie odpowiedni....wlasnie mi jeden z asopcji wrocil ehh
Ja to zawsze cos do pseudohodowcow musze napisac coby nie czuli sie opuszczeni:diabloti:[/quote]

hihi. dobre. Ja takie info podaję przez telefon, zeby nie sprawiac wrażenia, ze jestem "nawiedzoną oszołomką miłośniczką zwierząt" hihih. Dziwne, jak duzo chętnych nagle "musi się jeszcze zastanowic". Ale teraz będę wstawiac ten tekst. Podoba mi się:lol:

szkoda, ze nie ma wiecej zdjęc Tycia.

ps. aaa są..teraz mi się otworzyly w pierwszym te male

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-M-ody-pies-rasy-Cane-Corso-W0QQAdIdZ124573283"]Młody pies rasy Cane Corso....... - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto[/URL]

i alegratka. z alegratki powinno byc sporo telefonów. Tam ogloszenia są podzielone na rasy.
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1929727_mlody_samiec_cane_corso.html]M

Link to comment
Share on other sites

Dzieki charly:loveu:
Ja uprzedzam w ogloszeniach bo mam dosc uzerania sie z nawiedzonymi ludzmi, szkoda czasu i nerwow na bezproduktywne rozmowy.
Allegro tez juz gotowe :)
Jutro jeszcze pare ogloszen zrobie i jakos to bedzie, pies ladny naprawde wiec pewnie duzo chetnych bedzie.

PS. Ewa podpis zmniejsz bo Ci zaraz zbanuja:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...