Jump to content
Dogomania

Suczki się gryzą


Poliyan

Recommended Posts

Witam . Mam problem z dwiema suczkami jedna jest u nas 3 lata nie jest to rasowy pies ale z typu buldoga francuskiego . 2 suczka jest rasową i jest to buldog francuski i ma dopiero 9 tygodni jest u nas już 2 tygodnie  problem polega na tym ze nie potrafią się dogadać  mała jest energiczna A ta starsza taka bardziej z tych spokojnych psów od kad  mam tego małego starsza ciągle na nią szczeka , warczy i atakuje ja bez przyczyny po prostu ze jest u nas , wychodzą razem na spacery wtedy jej nie gryzie ale w domu jest to istna wojna chcielibyśmy bardzo żeby obie się dogadywaly ale nie wiem co zrobić . Wiadomo mały psiak jest energiczny chciał by się bawić i zaczepia tą starsza ale i bez tego ta starsza ja atakuje . Obie mają wszystko niczego im nie brakuje A i tak tą starsza nie daje spokoju nie umie jej zaakceptować . Obie traktujemy tak samo zeby ta starsza nie poczula sie odrzucona. Proszę o jakieś rady żeby pieski mogły spokojnie zostać same żeby się nie zagryzly nie chcemy ich zamykać w pokojach w oddosobnieniu .

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwości, to jeszcze za krótki czas, starszą denerwuje szczeniak ale powinna powoli sie przyzwyczaić. Ja od wielu lat mam po dwa lub więcej psow, odstęp wiekowy to 4-5 lat, starsza najpierw karci i odgania malucha ale po dosyć krotkim czasie się przyzwyczaja i wychowuje młodą, jakoś moje nigdy się nie gryzły, karcenie było tylko warczeniem i odtrącaniem nosem a miałam i mam rottweilery i teraz mniejsze pinczery średnie. I jest zgoda. Adoptowalam także 5-letniego psa i tez jakoś nic się nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...