Jump to content
Dogomania

Pies nie chce wypuścić mojej siostry z domu


Natalia02

Recommended Posts

Moi rodzice są właścicielami 11 letniego niezbyt dużego kundelka. Wzięliśmy go, gdy był jeszcze szczeniakiem. Nieraz warczał, gdy chcieliśmy go wypuścić na dwór, a on nie chciał. Mimo to udawało nam się go przekonać i nigdy nikomu nie zrobił krzywdy. Niestety, gdy ja wraz z rodzicami wyjechaliśmy na wakacje, moja siostra, która z nim została miała z nim duży problem. Pewnego  dnia przed wyjściem z domu chciała mu dać karmę, ale pies niespodziewanie ją ugryzł. Potem za każdym razem, gdy chciała wejść lub wyjść z domu, pies warczał i nie chciał jej ani wpuścić ani wypuścić. Myśleliśmy że to przez to że nas nie ma w domu. Niestety po tygodniu od naszego powrotu sytuacja znowu się powtórzyła. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że pies jest agresywny tylko w stosunku do siostry, która zawsze o niego dbała. Przez cały nasz wyjazd tak się go bała, że wychodziła garażem. Pies choruje na serce, ale nie wydaję mi się, żeby miało to jakiś związek. Piesek jest z nami już tyle lat, chciałabym jakoś pomóc jemu i swojej siostrze, ale na prawdę nie wiem co robić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...