Jump to content
Dogomania

Advocate


moon_light

Recommended Posts

Według ulotki, tak jak powiedziała medvetka, na kleszcze nie działa.


[quote name='medvetka'] Bardzo ładnie działa przy niepowikłanej nuzyżycy u psów [/quote]

A no właśnie- przy niepowikłanej. Moja suczka ma rozległą i powikłaną gronkowcem i Advocate owszem sprawdza się u nas ale nie na dłuższa metę :-( Tzn na początku zastosowania zmniejsza się drapanie ale potem... :shake: Ale możliwe też ze skuteczność tego specyfiku obniża się po częstych kąpielach.

Nie wiem co można polecić na kleszcze, moja psina nosi obrożę Preventic i problemu nie mamy (dodatkowo wspomaga leczenie nużycy) ;)
Jeszcze są obroże Kiltix Bayer'a na kleszcze, z tego co słyszałam b. dobre. No i beaphar ale tu nie wiem jaka skutecznosć.
Kropli na skórę na kleszcze żadnych nie polecę bo nie znam ;)

Link to comment
Share on other sites

Pineska!, :lol:
dlatego zaznaczyłam, że przy [U]niepowikłanej[/U] nużycy kiedy piesek ma kilka łysych plamek np.na głowie czy przepiersiu. Ze świerzbowcem usznym u kota jest podobnie . Jeśli u kota znajdę świerzbowca w uszach a uszy są rozdrapane do "żywego" to zdecydowanie zalecam maść do ucha a nie advocata czy stronghold

Ukłony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medvetka']Pineska!, :lol:
dlatego zaznaczyłam, że przy [U]niepowikłanej[/U] nużycy kiedy piesek ma kilka łysych plamek np.na głowie czy przepiersiu. [/quote]
Wiem, że zaznaczyłaś a ja tylko bardziej podkreśliłam i dałam przykład ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...