Jump to content
Dogomania

Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Marysia do innych psów jest przyjazna, natomiast jesli chodzi o dzieci, to niebardzo niestety..
testowałam na mojej córce ;-) Ruch lubi, ale za bardzo nadwyrężać nogi tez nie może, natomiast biega bez problemu...i to może za mało powiedziane, że biega..
bo jak czasem dostanie głupawki to zapier......w tą i z powrotem i to po schodach..:-)
Myslę, że dom z ogrodem byłby idealny...ona praktycznie cały czas jest na zewnątrz, do garazu wchodzi, żeby sie ochłodzic, bo tam teraz fajnie chłodno jest.
Do bloku ciężko by było..bo nawet jak jest w środku w domu, to usiedzi 15min. i skrobie i skacze na drzwi, żeby wyjść...
Myslę, że jakby ktoś ją wziął do bloku i zostawił samą w mieszakniu na trochę, to mogłaby "trochę" zdemolować..niestety..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam pytanie; w pierwszym i drugim poście nie ma żadnej informacji odnośnie aktualnych ogłoszeń Marysi, może by go uaktualnić ?? Natomiast jeżeli ich juz nie ma to chętnie zakupie jej taki pakiet ogłoszeń na jakimś bazarku. Kurcze nie mogę patrzeć jak taka piękna mordka dalej bez domu:shake:
A w ogóle to ten wątek jakoś obumiera :-(

Link to comment
Share on other sites

Merry miała nieustające allegro wyróżnione. Ale coś w tym chyba było nie halo, bo zainteresowanie niemal zerowe, a jeśli ktoś ją chciał to do budy. A ona zdecydowanie domowa. Myślę, że przydałoby się zrobić jej całkiem nowe foty, całkiem nowy tekst i ogłaszać od początku, jak zupełnie innego psa. Może to ją odczaruje?
Gosiaaa, Ty już w domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela']Merry miała nieustające allegro wyróżnione. Ale coś w tym chyba było nie halo, bo zainteresowanie niemal zerowe, a jeśli ktoś ją chciał to do budy. A ona zdecydowanie domowa. Myślę, że przydałoby się zrobić jej całkiem nowe foty, całkiem nowy tekst i ogłaszać od początku, jak zupełnie innego psa. Może to ją odczaruje?
Gosiaaa, Ty już w domu?[/QUOTE] a gdzie można znaleźć to allegro, chciałabym zobaczyć zdjęcia ale przede wszystkim tekst.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela']Merry miała nieustające allegro wyróżnione. Ale coś w tym chyba było nie halo, bo zainteresowanie niemal zerowe, a jeśli ktoś ją chciał to do budy. A ona zdecydowanie domowa. Myślę, że przydałoby się zrobić jej całkiem nowe foty, całkiem nowy tekst i ogłaszać od początku, jak zupełnie innego psa. Może to ją odczaruje?
Gosiaaa, Ty już w domu?[/QUOTE]

tak, niestety już wróciłam do szarej rzeczywistości.. Ela musimy się jakoś umówić, to podjedziesz i pójdziemy na spacer z Maryśką.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...