Jump to content
Dogomania

Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj Merry dostała ostatni zastrzyk z antybiotyku, narazie jest ok...ale zobaczymy przez weekend. Wet powiedział, że patrząc na wyniki krwi raczej z trzustka nic sie nie dzieje...nie mniej jednak jest to trudne do sprawdzenia, więc jak biegunka powróci, to będzie trzeba zbadać też kał..

Jeśli chodzi o same wyniki krwi, to jest diametralna poprawa.
W dniu znalezienia Merry miała aspaty 590 :crazyeye: a teraz po miesiącu ma 23 :multi: reszta w normie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaaa']Jeśli chodzi o same wyniki krwi, to jest diametralna poprawa.
W dniu znalezienia Merry miała aspaty 590 :crazyeye: a teraz po miesiącu ma 23 :multi: reszta w normie.[/quote]

To może coś z wątrobą?
Może dietą i rzeczywiście lightem da się Merry wyprowadzić.
Trudno mi było uwierzyć, że pies po prostu tak ma.
Dzięki gosiaaa za tę rzeczową informację :lol:

Można wielu rzeczy dmoniewyać a ten wynik daje też duży pogląd na kilka możliwości. Ale to juz wet znający wyniki i część historii Merry będzie mógł powiedzieć, bo przecież ot tak sobie to nie mogą występować krwiste biegunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']Tak, nie mogą wystepować, a wystapila jedna - jedna po kłopotach żołądkowych. Wet ( jak już z resztą pisalam ) powiedział, że od "napinania się" i próby wypróznienia mogło pęknąć jakieś naczynie i stąd ta krew.[/quote]
Oczywiście przyczyn może być tysiące. Grunt to dobra i wnikliwa diagnoza.
Wierzę, że nie dasz Merry krzywdy zrobić :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa'][SIZE=3][B][COLOR=Red][I]z R. musi być cudownie:evil_lol:, po prostu zazdroszczę.Serdecznie pozdrawiam i miłego dnia życzę[/I][/COLOR][/B][/SIZE][/quote]
[SIZE=5]
Kim jest R. lu2?
Może byś wyjaśniła, bo ja nie wiem.
Może nie pamiętam?
Napisz pyszczq skoro wiesz lepiej niż ja z kim mi jest cudownie?[/SIZE]

P.S. Skonsultowałaś już sposób testu na trzustkę, który podałem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qti']
[SIZE=5]Kim jest R. lu2? [/SIZE]
[SIZE=5]Może byś wyjaśniła, bo ja nie wiem. [/SIZE]
[SIZE=5]Może nie pamiętam? [/SIZE]
[SIZE=5]Napisz pyszczq skoro wiesz lepiej niż ja z kim mi jest cudownie?[/SIZE]

P.S. Skonsultowałaś już sposób testu na trzustkę, który podałem?[/quote]


Kutek, ptaszq, czytaj uważnie. Raz jeszcze, może przeoczyłeś;

[quote name='ludwa']Co do psychoanalizy - człowiek spotyka różne ciężkie przypadki i musi pracować nad swoją psychiką by do nich nie dorównać.

[I]Swięta racja i dlatego sobie nie podyskutujemy, wróbelku drogi:loveu:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Kutek, ptaszq, czytaj uważnie. Raz jeszcze, może przeoczyłeś;[SIZE=1]
Co do psychoanalizy - człowiek spotyka różne ciężkie przypadki i musi pracować nad swoją psychiką by do nich nie dorównać.[/SIZE]

[I]Swięta racja i dlatego sobie nie podyskutujemy, wróbelku drogi:loveu:[/I][/quote]
Lu2 pyszczq, chciałbym się dowiedzieć kim jest R. Jest mi cudownie ale z M. z K. Żadnej R. nie znam - a może warto poznać?

Widzisz, ja nie chciałbym dorównać do niektórych poziomu i mieć jakiś urojonych znajomych na R. np. Ty ich znasz (masz)?

Nadmienię, że tematem nie jesteś ty a Merry i wprowadzając zamieszanie z tajemniczą postacią R. stwarzasz pozory niedowartościowania i chęci zwrócenia na siebie uwagi nawet kosztem pomocy dla psa - wszak pomocy psu ma służyć ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Rozumiem, że tyle masz do powiedzenia w sprawie Merry.
Cóż.
Nie mnie oceniać twoje podejście, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy psom. To już zrobiono na krakvecie o ile się nie mylę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']A opiekunka Merry nie myśli o jej adopcji?:)[/quote]

Jasne, że myslę! caly czas...dziecko nie jest przeszkodą, lecz moja suka...jest agresywna do innych suk niestety, chociaz z Merry się obwąchała i nie chciała jej zjeśc..ale byla w lekkim szoku, że widzi mnie z innym psem na smyczy..co innego w domu..ale boje sie próbowac, nie chce żeby skoczyła na Merry i ja uraziła w noge.
Nie chcę, żeby sie pogryzły, to jest teraz najmniej potrzebne..
Moja suka ma juz 8,5 roku, od początku tylko ona w domu, najważniejsza..więc nie wiem jakby to byłó jakby nagle po osmiu latach musiała dzielić sie z druga suką...czarno to widze niestety..:-(
To jest własnie dla mnie najgorsze...bo uratowałam ją i kocham już bardzo..i pewnie ona myśli (raczej napewno), że ja też jestem jej..:-(
Pani u której Merry jest mysli jeszcze nad ostateczna decyzją o adopcji, ale powiem jej, że ma jeszcze czas do końca tyg. bo jak nie, to tez nie ma sensu przedłużać tego..bo zanim znajdzie odpowiedni dom, to tez troche potrwa..a Merry mysli, że to juz jest jej dom :-(
A byle komu jej nie oddam bez wnikliwego sprawdzenia, także łatwo nie będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']:mad: no nie, następna:evil_lol:. Już jest jedna taka, co jak weźmie coś na tymczas, to potem wyadoptować trudno, bo wszyscy chętni nie tacy jak trzeba:evil_lol: [SIZE=1](I dobrze;))[/SIZE][/quote]
Szkoda, ze takich osób jest tak mało :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']:mad: no nie, następna:evil_lol:. Już jest jedna taka, co jak weźmie coś na tymczas, to potem wyadoptować trudno, bo wszyscy chętni nie tacy jak trzeba:evil_lol: [SIZE=1](I dobrze;))[/SIZE][/quote]

Cholerka, kto to taki?:???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']ale się upewnię - nie ja ,prawda? :roll:
weekend spędzam z Tiną i Patą- dziękuję :p[/quote]


Możesz być pewna a łikiend może być przyszły;), nagroda czeka:diabloti:. Wykąpać? Czy wolisz w sosie własnym:evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...