Jump to content
Dogomania

Chrzanów/Trzebinia/Libiąż


sauatka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jesteśmy z Libiąża :cool3:
Chętnie się z kimś przejdziemy ;)
Tylko tak jak mam 15 lat :oops:

Obecnie ten weekend mamy zajęty, w niedzielę komunia
A w sobotę mamy spacerek w Dziećkowicach, na który serdecznie też zapraszam!! Dział jest tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f59/imielin-ktos-chetny-na-spacerek-133354/index3.html#post12246271[/url]

Ale następną niedzielę będę miała wolną :p
Można iść na ten kamieniołom, czy np. na źródełko nad kopalnie ;) Czy np. na szyjki jak psy się chcą wykąpać XD Albo nad urzędem miejskim też są fajne łąki a potem do lasu się wchodzi, ale obecnie nie wiem jak sie z niego inną ścieżką wychodzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam ;)
W ten weekend my też mamy już plany. W niedzielę mam na "przechowaniu" uroczego Bernańczyka - Borysa (szkolna miłość mojej Pandzi).
Okazuje się, że w Libiążu są same fajne miejsca spacerowe :loveu:
[B]Berneska[/B], super, że jesteś!

[B]sauatka[/B], proszę dodaj w temacie "Libiąż"

Moja psica, niestety bywa dość napastliwa względem innych psów :oops: Każdy dla niej jest fajnym kumplem i każdego zaprasza do zabawy do skutku. Więc musimy umawiać się tylko z psami które są chętnę na zabawy i lubią towarzystwo innych psów, co nie jest trudne :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam :)
Nareszcie dotarłem tutaj ze swoją krową :)
po szybkim powrocie z UK (Dorotka opowiem Ci jak się zobaczymy )
z wielką ilością wolnego czasu, z miłą chęcią wybiorę się na łączony spacer z Borysem. Może troche sadła zrzuci hehe



pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej :loveu:
[B]Michale,[/B] jest problem ;) Panda stała się najatrakcyjniejszą suką w mieście i chwilowo spacery nawet ze szkolnym kumplem Boryskiem muszą zaczekać. Zagrożenie stworzenia nowej rasy [B]Długowłosy Bernański Collie[/B] jest zbyt wielkie :evil_lol:
A tak w ogóle... to fajnie, że już jesteś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dwa tygodnie temu miał być spacer z Berneską od Luny --> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/luna-kajtek-dwa-kochane-urwisy-333-a-136744/[/URL]
Borysek byłby zachwycony Bernańską pięknością - Lunką :cool3: My niestety najbliższe dwa tygodnie mamy podwórkowe :angryy:

Otwórz galerię z Boryskiem!! :razz: Proszę, proszę, proszę :loveu:

[quote name='mica_el']
Hah,
kurcze....może by ładne wyszły ? chociaż...patrząc na charaktery naszych psów...wyszłoby coś kompletnie potrzepanego :)[/quote]
Wyszedłby kudłaty schizofrenik :P

Link to comment
Share on other sites

Umieszczam info, bo to oferta skierowana głównie do ludzi z naszej okolicy ;)
Zapraszam na bazarki masażowe:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/przyjdz-na-masaz-pomoz-grallowi-do-20-vii-141635/[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wykup-konia-skorzystaj-z-masazu-do-15-vii-141633/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja właśnie dzisiaj wróciłam z obozu ;)
Do końca wakacji zapewne bd odpowiadał mi każdy dzień na spacer :razz:
Luśka z wielką chęcią pobawi się z wariatem w swoich rozmiarach :evil_lol:

Dobrym miejscem u nas w Libiążu mogłyby być stawy na "szyjkach" ?
Koło takiej nieczynnej knajpy, w okół las i żadnej ruchliwej drogi
Jedyne co to wędkarze , może nas nie zabiją :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Od nas 1,5 h drogi albo więcej
Podrzuciłam tak pomysł bo psiaki mogłyby się ochłodzić ;)
Z doświadczenia wiem, że Lunie sie średnio chce bawić jak jest cały czas w słońcu wymęczona ;c
Ale możemy gdzie indziej :cool3:
Jesteśmy otwarte na różne propozycje ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie coo....bo tam teraz nie ma wody :D
tzn nie wiem jak ten ostatni staw...ale przedostatni jest wysuszony

Nooo ja z moim klockiem nie dojdę bo jeszcze go łapy trochę bolą...chyba ,że Dorka transport załatwisz ?:) Hehe bo my bez aut jesteśmy

Link to comment
Share on other sites

To nie wiedziałam :oops::oops:

Ja ost. byłam trzy tygodnie temu, ale to na tym pierwszym stawie bo rybaków nie było i nie chciało nam się dalej iść, te pierwsze stawy są na przeciwko kontroli pojazdów ? z tym że tam nie za bardzo miejsce do hasania bo ulica zaraz :/

można też iść na źródełko na kopalnie, tam jest chyba bliżej , łąki są , las jest i troszkę wody żeby się schłodziły psy

Link to comment
Share on other sites

W tygodniu mam wolne dopiero po 18 :placz: Inna sprawa to Pandzisz w dalszym ciągu jest atrakcyjny, już niepłodny (mam nadzieję) ale dalej gdy idziemy to męskie burki sztachety próbują wygryzać :roll: Więc... teraz spacer to było by ciągłe ściąganie Borysa z Pandzi, lub innego "jajecznego" :mad:
Więc w tym tygodniu to mogę jedynie Wam* pokibicować i Wasze* fotki pooglądać.


* "Wam" i "Wasze" dotyczy Luny i Boryska :lol:

Link to comment
Share on other sites

Może 17 ? ;)
Zawsze trochę chłodniej będzie ;)
No to mi pasuje koło sklepu z firankami tak?
Nie ma sprawy , napewno będziemy jakoś wymusimy ponad cztery godziny pozwolenia na chodzenie :evil_lol:

I mi jak najbardziej pasuje, chociażby o tej 16 ;)

Link to comment
Share on other sites

Panda sprawdzona na sąsiedzie i już nie jest atrakcyjna :multi:
Więc... kto idzie dziś o 18:00 na spacer? Marzy mi się taki dłuuugi spacer po lesie :cool3: Po tych cieczkowych mini spacerkach Pandzisz będzie zachwycony mogąc znowu pokicać beztrosko :lol:
Prawdopodobnie pójdzie jeszcze Sonia (niufka), Tofik (mix), Haidi (collie), Lara (mini sznaucer). Przydałyby się jeszcze dwa Bernusie :razz:

[B]Borysku[/B], spacerek będzie po TWOIM lesie - idziesz?
[B]Lunciu[/B], wyciągniesz swoją Pancię na taki dłuższy spacerek? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...