Jump to content
Dogomania

Co sądzicie o Basenji?


Ninna

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji']Dla mnie są one na trzecim miejscu, tuż za bogusiami i przed czarno-białymi.
Ale to tylko wygląd. Zapewnie charakterologicznie są identyczne.
Zdrówko[/quote]
A to miłe, że i Ty lubisz bogusiowe kolorki; u mnie ten kolor też jest na II miejscu. :lol:
Rzeczywiście, to tylko kolor. Charaktery mają takie same, a nawet różne. :wink: Bo gdyby było inaczej, to czy [b]Agabass[/b] tak kochałaby Hipkę?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']Ja jak Basenji też w tej kolejności kolorystycznej, ale tak naprawdę uważam, ze wszystkie baski są śliczne. A Hipka to moja ulubiona trikolorka. Hipuleńka kochana.[/quote]
No i [b]Agabass[/b] rozstrzygnęła dylemat: jaki kolor basków jest najpiękniejszy.

'WSZYSTKIE BASKI SĄ ŚLICZNE"

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Jasne, wszystkie są śliczne, ale rude najśliczniejsze :lol: .
zdrówko[/quote]
Dobra. Koniec dyskusji nt. kolorów najśliczniejszych basków na świecie!!!Mamy wypracowane stanowiska, każdy trzyma się swego fotela i swój ogonek chwali. Zamykam dyskusję.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że rude basenji są świetne, specjalnie polecam je wszystkim którzy chcą kupic basenji i jest to ich pierwszy pies tej rasy. Najczęściej napatrzyli się w różnych opracowaniach w których najwięcej jest właśnie tego koloru. Ale nie dlatego polecam rude. Na tym kolorze najpiękniej odbija się światło a wtedy widac wszystko to co u basenji jest zachwycające, marszczenia głowy,piękną delikatną połyskującą sierśc uszy odpowiednio ustawione gdy coś je zainteresuje... po prostu marzenie... A dla kogoś kto jeszcze nie bardzo wie jaki kolor mu się podoba rudy jest najodpowiedniejszy.
Do innych kolorów nie trzeba namawiac sam trafia tam gdzie trzeba i wiadomo że jest to człowiek zdecydowany.
Inne maści muszą byc znakomite eksterierowo i miec doskonale rozłozone kolory by wygrały rasę (BOB) z rudzielcami...
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...