Jump to content
Dogomania

GRAZ ShOW!!


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fuka'][b] :cry: chciałam jechac, to bardzo miła wystawa - ma bardzo praktyczny termin, bo okoliczni wszyscy wielcy siedzą w wiekszosci na Crufcie :lol:
No, ale Litwini mnie skusili sedziami z górnej połki i 3 wystawami w 1 weekend. A teraz - jednego sedziego mam już zmienionego na Białorusina, o ktorym nikt nigdy nie słyszał w moich rasach :roll: A wnoszac z listy wystawcow opublikowanej w internecie - tamtejsi wielcy nie jezdza na Cruft tylko do Wilna :cry: Czeka mnie solidne lanie :-?
Eh...
Asiaczek - mam WIELKĄ PROŚBĘ - jakbys znalazła chwile - podejdz prosze do ringów terrierow i spisz mi wyniki airedali, lakelandow i foxów szorstkich i gładkich. Nie spodziewam sie żeby było ich dużo, a jak masz cyfrowe - to po prostu pstryknij. Będe bardzo wdzieczna, niech wiem co straciłam :roll: Dzieki :D [/b][/quote]
Postaram się spisać wyniki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
I już teraz proszę o wyniki basków z tych wystaw, na których będziesz, OK? Możesz mieć problem z wynikami, ale wtedy chociaż stawkę poproszę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss']Witam :D

Ja tez sie wybieram do Grazu ze staffikiem :D Wyjeżdzamy w piątek koło godziny 18-stej i mam nadzieje, że dotrzemy na czas. Ode mnie czyli z Krakowa jest około 700 km i mam nadzieje, że jakoś dojedziemy :-?

W Austrii będę już po raz drugi. Pierwszy raz byłam w zeszłym roku we wrześniu na specjalistycznej wystawie Staffordshire bull terrierów w St.Polten.

Mam pytanko, ile kosztuje doba za dwie osoby + pies w hotelu ,w którym Wy nocujecie???? i czy można jeszcze zarezerwować nocleg????

Bardzo dziękuje i pozdrawiam :D :D[/quote]
A więc może zobaczymy się w hotelu (właściwie w gasthofie) albo na wystawie. Nie wiem, czy będę miała dobre rozeznanie w ringach, bo już mam zadanie bojowe od Fuki (terriery). Postaram się, aby wszystko zagrało. Gdyby mnie nie było już przy ringu basenji, to będę przy ringu chartów, bo koleżanki, z którymi jadę, mają właśnie te rasy. Poza tym będę startowała w konkurencjach hodowlanych (Para hodowlana i Grupa hodowlana). Tak więc ewentualnie przy ringu głównym lub przed konkurencjami.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Postaram się spisać wyniki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
I już teraz proszę o wyniki basków z tych wystaw, na których będziesz, OK? Możesz mieć problem z wynikami, ale wtedy chociaż stawkę poproszę.
Pzdr.[/quote]
[b]Dzieki! Teraz jade do Leszna, ale pewnie Ty tez :D Może wreszcie z Tobą porozamawiam na żywo :lol: A w Wilnie postaram sie zdobyc wyniki dla Ciebie - jade tylko z jednym psem, wiec po dostaniu w tyłek - powinnam miec sporo czasu na wszystko :roll:[/b] :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']to widze ze tu trzeba bedzie w sobote mocno kciuki trzymac!! i ty trzymaj za mnie bo moze wkonuc skonczymy tego INT!![/quote]
Oczywiście, że będę trzymała... przez sen! Będę odsypiała nocny powrót do W-wy. Ale myślami na pewno będę z Wami. Na pewno.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='Asiaczek']
Postaram się spisać wyniki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
I już teraz proszę o wyniki basków z tych wystaw, na których będziesz, OK? Możesz mieć problem z wynikami, ale wtedy chociaż stawkę poproszę.
Pzdr.[/quote]
[b]Dzieki! Teraz jade do Leszna, ale pewnie Ty tez :D Może wreszcie z Tobą porozamawiam na żywo :lol: A w Wilnie postaram sie zdobyc wyniki dla Ciebie - jade tylko z jednym psem, wiec po dostaniu w tyłek - powinnam miec sporo czasu na wszystko :roll:[/b] :wink:[/quote]
Do Leszna nie jadę. Obraziłam się na Leszno-Championy, jak w ub.r. na nasza V grupę dali rozszerzonego P. Króla. Co prawda, nie moge narzekać na jego ocenę, ale - jak dla mnie - to była czysta kpina. I dlatego odpuszczam Leszno. Ale stawkę poproszę.
A z Wilnem nie przesadzaj. Może nie będzie tak źle. Jedź do Wilna z nastawieniem, że wygrasz. Trzeba myśleć pozytywnie - to działa. Na ring wejdź pełna wewnetrznego przekonania, że Twoje psiaki są najlepsze, a cała reszta konkurencji - o całe lata świetlne za Tobą. Sama zobaczysz, jak dobrze będzie Ci się prezentowały psiaki, gdy Ty będzie rozluźniona a jednocześnie skoncentrowana. Będzie dobrze.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nio stało się dzisiaj wieczorkiem wyjeżdzamy do Grazu :D
Cała noc przed nami ale myśle, że wszystko będzie ok :D

Życzę tym, którzy jadą spokojnej i szczęśliwej podróży :D :D
Dozobaczenia na wystawie albo w hotelu :P i oczywiście powodzenia :angel:

Pozdrawiam serdecznie Justyna & Fafik :drinking:

Link to comment
Share on other sites

No więc część grupy sobotniej juz wróciła do domów. Justuss + męskie ramię + psiak = zostali nocować w Grazu, w "naszym" gasthofie. Mam nadzieję, że im się tam spodoba. Są pełni wrażeń i szalenie zmęczeni, bo z biegu (prosto z trasy) wystawiali swojego stafika. Ale opłaciło się: dzielny zuszek zdobył BOB-a(na 17 zgłoszonych stafików)!!!!!!! WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!
Ja nawet im porządnie nie pogratulowałam, bo złapałam jakiegoś chol....nego wirusa i z nosa mi leciało, kaszlałam jak jakiś stary gruźlik, a na dodatek zaraziłam połowę "składu busowego" i jest mi z tego powodu trochę wstyd. Ale może przez niedzielę wygrzejemy się we własnych łóżkach i w poniedziałek choroba pójdzie precz.

Co do samej wystawy - organizacja (wg mnie) OK. Ogromny parking (płatny 4 Euro za cały dzień), niestety po przeciwnej stronie ulicy i trzeba było przechodzić z całym majdanem przez ulicę, ale austriaccy kierowcy sa na tyle zdyscyplinowani i wyrozumiali, że nie słyszałam jakichś podniesionych głosów czy trąbienia na nas wystawców.

Wystawa miała miejsce w jednej hali, ogromnej na tyle, że pomieściły się w niej 32 ringi. Ringi duże (choć ja wolałabym jeszcze większe), ale ja pod względem biegania po ringu z psami to jestem trochę "zboczek". Na całych ringach - zielona wykładzina. Sporo stoisk z psimi gadżetami, karmami; dla ludzi były chyba tylko 2-3 stoiska z jedzeniem. Pedigree Pal fundował dla każdego wystawcy próbkę z karmą.
Ja oceniam wystawę w Grazu bardzo wysoko, podobnie zresztą jak w ubiegłym roku.

Poniewaz chyba jako pierwsza piszę post ocenny do tej wystawy, to pochwalę się (a mam czym!):
- Abotere's ADUNBi (Gusio-pręgusio) - Zwyc. Młodziezy, Najlepszy Junior (miał 1 austriackiego konkurenta i na dodatek w moim ulubionym umaszczeniu - trikolor. Ale sam psiak - nic ciekawego, szkoda);
- FARIQUE - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - (Rysiek - trikolor) - CACA, r.CACIB (kolejny wniosek na austriackiego Championa + pełny CACIB po Interze);
- HERE AND THERE Asiaczek - (Hipka - trikolor) - Zwyc. Młodzieży;
- FELMERIA - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek (Felka - trikolor)- CACA, r.CACIB (zakończony Championat Austrii!!!!!).
- Para Hodowlana - I miejsce (Rysiek & Felka)
- Grupa hodowlana - 3 miejsce (Rysiek & Felka & Hipka).
Mam trochę wyników, ale nie wszystkie sobotnie rasy, bo ta hala naprawdę dosyć duża, a moje samopoczucie w sobotę - średniawe.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Asiaczek widze ze sie zaczelas udzielac na forum. Jak tam Graz? Jesli bylas prosze o stawke buldozkow francuskich i king charles spaniel.[/quote]
Buldożki francuskie
s. Steffi Kirschbichler/Austria
PSY
kl. sz
MAC BUFFY V.MUPPY'S PLACE
kl. mł
BENTON VON GLANDORF
PHILU VOM SCHLOSS ESSLING
kl. p
OTTO VON SCHLOSS ESSLING
kl. o
FERNAND DE BAVIERE

SUKI
kl. mł
FRANCH-TOBSY VOM KUNIGELBERG
HERMINA CMOUDOVO SRDCE
IVCA SUVEREN
PANJA VON SCHLOSS ESSLING
kl. p
RITA VON KURZSCHWARZA
WANDA VON GLANDORF
kl. o
GRAND AINE BEATRICE
kl. ch
GRAND AINE ADELINE
STEFANIE VOM KUNIGELBERG
Wyników nie znam, bo ta rasa sędziowana jst dzisiaj, tj. w niedzielę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]DLA FUKI[/b]

Airedale Terrier
SOBOTA, 5.3.2005 r.,
s. Silvia Radnetter

PSY
kl. mł
STYRIAN SPIRIT BIG PRETENDER
kl. p
DIDI MADE ARTHUR
KONSTANTA ROSS PORTOS
kl. o
ARGOS FRIEND
HAGEN VOM SARMATMEER
MARC ANTHONY RED NOKOMIS
STYRIAN SPIRIT ABLE TO WIN
kl. ch
ELTON JOHN RED NOKOMIS
EROS RAMAZZOTTI RED NOKOMIS

SUKI
kl. sz
DAIZY VAN'T CLOTTUSBERG
STYRIAN SPIRIT BAUTA
STYRIAN SPIRIT BURNING HURRICANE
kl. p
APOCALIPSE NOW FROM HOST OF ANGEL'S
SUPER BOSS CARROL
kl. o
IPHIGENIE VOM SARMATMEER
kl. u
BLACK QUEEN TEEN V.D.LIEBSTATT
kl. ch
POLDI'S FRANZI
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

DLA FUKI

Foxterrier szorstkowłosy
s. Bojan MATAKOVIC
PSY
kl. mł
IDEFIX
kl. o
CASSARNON MAXIMUS
kl. ch
DARO VON DER BISMARCKQUELLE
OPAL V.JUNGLINGSHOF

SUKI
kl. sz
MEGGY-MENSY VOM LARCHENBRUCH
kl. mł
GEISHA V. ENTENSEE

kl. p
STROZZAVOLPE MISS ITALIA
kl. o
HYMNE VON DER BISMARCKQUELLE
kl. ch
SAREDON PAINTED SMILE
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Dla FUKI[/b]
Foxterrier gładkowłosy
s. Bojan MATAKOVIC

PSY
kl. mł
AGRIA FOREVER YOUNG
kl. p
FOXI-MAXI STEADY
kl. o
AZURO VON DER BISMARCKQUELLE
IRWIN BORAMO SOLE
PACEMAKER WHITE VOM ADLITZGRABEN

SUKI
kl. sz
WEGA WHITE VOM ADLITZGRABEN
kl. mł
BUMBLE BEE V.HUNDSHEIMER KOGEL
OPTIMO OZZY SPIRIT
TONYA WHITE V. ADLITZGRABEN
kl. p
CHIPPYSIZE TOSCA
QUANDRA BROWN VOM ADLITZGRABEN
kl. o
PRASEMA WHITE VOM ADLITZGRABEN
WANDA OF FAIR PLAY
WHITE VON GOTTERN
kl. ch
ZONDRA WHITE V.ADLITZGRABEN

Pzdr.
P.S. Lakelandów - nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']a ja poprosze o info., czy były jakieś shih-tzu z Polski?[/quote]
Wystawców z PL nie było, ale był jeden piesek z polskiej hodowli:
ACRO-BOY SOLRARIS AVIS - PKR IX 43024, UR. 22.22003 R.,
Hod. B. Lenart
Wł. Milena Hocevar
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...