Jump to content
Dogomania

GRAZ ShOW!!


flashka-g

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś zna może jakiś w miare cenowo nocleg ale w Grazu??Pliss dajcie jakies informacje.

A wogóle kto sie wybiera do Graz-u??? 8)

My przymierzamy sie do Grazu. Pierwszy termin płatności wypada 8 stycznia, drugi - 4 lutego 2005 r.

Pierwszego dnia sa oceniane grupy: III,IV,V,VI,VII,VIII,X,

drugiego: I,II i IX.

Po Twoim logo domyślam sie, że masz reprezentanta IX grupy (?), a więc ciężko nam będzie się zgrać. My jesteśmy V i X grupa.

Podaję Ci maila do rezerwacji hotelowej:

[email protected]

i ich adres pocztowy:

Graz Tourismus

A-8010 Graz

Messeplatz 1

tel 0043 (0) 316/8075-0

Nasza grupka była w bieżącym roku (tzn. 2004) w Grazu i nocowaliśmy w pensjonacie "Meyers Gasthof Familie Orthacker. Podaję Ci namiary:

www.orthacker-meyer.at

e-mail: [email protected]

Pokoje OK (ceny nie pamiętam), problemem jest tylko ewentualny dłuższy spacer z psami; troche mało trawników, zieleni itp. Ale jakoś, od biedy można sobie poradzić. Oczywiście przyjmuja z psami.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

OO dzieki wielkie!!!A powidz mi ten pensjonat jets dosc blisko do wystawy?PO prostu po tym roku niezczesnym szukam czegos blisko i oczywiscie wylacznie w Grazu.W tym roku mieszkalismy pod Grazem i mielismy mała krakse i pełno problemow z tym zwiazane;] dlatego nie chcemy rzadnej powtorki.A j bede tylko na niedziele bo akurat mam i PONY i grzywaczke;] 8) a mysle ze z tej reklamy co mi dałas to skorzystamy;] 8)

Link to comment
Share on other sites

OO dzieki wielkie!!!A powidz mi ten pensjonat jets dosc blisko do wystawy?PO prostu po tym roku niezczesnym szukam czegos blisko i oczywiscie wylacznie w Grazu.W tym roku mieszkalismy pod Grazem i mielismy mała krakse i pełno problemow z tym zwiazane;] dlatego nie chcemy rzadnej powtorki.A j bede tylko na niedziele bo akurat mam i PONY i grzywaczke;] 8) a mysle ze z tej reklamy co mi dałas to skorzystamy;] 8)

Czy blisko, czy daleko, nie pamiętam zbyt dokładnie, ale gdzieś na pewno ok. 20 min. jazdy busem.

Rozumiem, że transport masz już załatwiony? Bo rozmawiałam z koleżanką z X grupy i mamy miejsce w busie - cała II klasa, tzn. kanapa zaraz za miejscem dla kierowcy. A więc zmieściłabys się ze swoimi psami. W przypadku, gdyby nasz wyjazd doszedł do skutku, w grę wchodziłby nocleg z soboty na niedzielę. Tylko, czy masz pomysł na nasze spotkanie się na trasie?

Jeżeli jednak zamierzasz jechać z kims z Opola, daj znać. Bedziemy wtedy szukac dalej.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej, Asiaczki, widzę że jedziecie do Graz, już widzę ze jedziecie na sobotę,ale piszesz,ze bedziecie nocować z soboty na niedziele, to w niedzielę też będziecie na wystawie? Jeśli tak, to byłabym chętna na tę podróż,ale napisz ile mogłąbym wziąć psiaków? mozna 2? 2suczki: acd i ogar polski, lub acd i CCD-piesek, tylko muszę jeszcze sprawdzić, kto ocenia to towarzystwo..

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Hej, Asiaczki, widzę że jedziecie do Graz, już widzę ze jedziecie na sobotę,ale piszesz,ze bedziecie nocować z soboty na niedziele, to w niedzielę też będziecie na wystawie? Jeśli tak, to byłabym chętna na tę podróż,ale napisz ile mogłąbym wziąć psiaków? mozna 2? 2suczki: acd i ogar polski, lub acd i CCD-piesek, tylko muszę jeszcze sprawdzić, kto ocenia to towarzystwo..

Pozdrawiam :D

Na I gr. są 3 sędziowie:

- Johann Nieszler/Austria,

- Brigita Kremser/Słowacja,

- Gerhard Prenner/Austria.

Na gr. IX - Steffi Kirchbichler (oprócz: Chihuahua, mopsów, jakies tybetany ,pudli i cos jeszcze, ale na pewno nie jest to CCD).

Ogary natomiast to VI gr., a więc: chyba Mag. Heliane Malssen-J./Austria.

Ale z miejscem w busie mamy problem, bo jedzie nas już czwórka. A więc zmieścić jeszcze 2 średnie psiaki, to już byłby problem. A więc, chyba nie zmieścimy się. Może następnym razem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[b] :cry: chciałam jechac, to bardzo miła wystawa - ma bardzo praktyczny termin, bo okoliczni wszyscy wielcy siedzą w wiekszosci na Crufcie :lol:
No, ale Litwini mnie skusili sedziami z górnej połki i 3 wystawami w 1 weekend. A teraz - jednego sedziego mam już zmienionego na Białorusina, o ktorym nikt nigdy nie słyszał w moich rasach :roll: A wnoszac z listy wystawcow opublikowanej w internecie - tamtejsi wielcy nie jezdza na Cruft tylko do Wilna :cry: Czeka mnie solidne lanie :-?
Eh...
Asiaczek - mam WIELKĄ PROŚBĘ - jakbys znalazła chwile - podejdz prosze do ringów terrierow i spisz mi wyniki airedali, lakelandow i foxów szorstkich i gładkich. Nie spodziewam sie żeby było ich dużo, a jak masz cyfrowe - to po prostu pstryknij. Będe bardzo wdzieczna, niech wiem co straciłam :roll: Dzieki :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

znaczy sie ja jade jescze z pomponikami ale my mamy POny i gzrywaczke na wspołwłasnosc..czyli od nas 4 psy beda;]Rok temu nie sie pdoobało..tylko straszne było to ze tzreba bylo z psami przez ten parking przez to błotko....i w hali wszyscy palili i nie było powietrza.....ale wygralismy rase w ponach, cacib z grzywaczka i ja wygralam JH.

Link to comment
Share on other sites

Witam :D

Ja tez sie wybieram do Grazu ze staffikiem :D Wyjeżdzamy w piątek koło godziny 18-stej i mam nadzieje, że dotrzemy na czas. Ode mnie czyli z Krakowa jest około 700 km i mam nadzieje, że jakoś dojedziemy :-?

W Austrii będę już po raz drugi. Pierwszy raz byłam w zeszłym roku we wrześniu na specjalistycznej wystawie Staffordshire bull terrierów w St.Polten.

Mam pytanko, ile kosztuje doba za dwie osoby + pies w hotelu ,w którym Wy nocujecie???? i czy można jeszcze zarezerwować nocleg????

Bardzo dziękuje i pozdrawiam :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...