Jump to content
Dogomania

Saba ma dobry dom, ale potrzebuje pomocy behawioralnej. Zbieramy fundusze!


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]PROSZĘ O POMOC!
Znacie kogoś do [U]przeprowadzenia wizyty przedadopcyjej[/U] w Międzylesiu/Wawa?:roll:
Dla tego "maluszka":evil_lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/blyskawiczna-akcja-milordzik-juz-w-hoteliku-astaroth-potrzebne-wsparcie-finansowe-146592/index17.html[/URL]

proszę o kontakt w tej sprawie do zuzlikowej.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, szukamy pilnie tymczasu dla pięciokilogramowej suni w ciąży - możemy ją wykastrować tylko, jeśli znajdziemy DT na przetrzymanie pooperacyjne. Sunia jest śliczna, na bank nie będzie długo szukać domu! Może któraś z Was lub Waszych znajomych mogłaby jej pomóc... Kwestia miesięcznego DT, pewnie nawet krócej! Malutka wygląda tak:[URL]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/Obraz675.jpg[/URL]

Niuńka przebywa w podlubelskim schronisku... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Jeśli potrzebna będzie wizyta poadopcyjna - to ja się piszę!
Chętnie poznam osobiście bohaterkę tego wątku:loveu:[/quote]

No nie ukrywam, że na to liczę :evil_lol: ... miałam do Ciebie dzwonić w tej sprawie...myślę, że po 4, 5 tygodniach od adopcji można by taką wizytę przeprowadzić. Daj znać proszę jak już się umówisz i wizytę odbędziesz.
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję :loveu::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w ogłaszaniu, zrobieniu banerka, dzielny i mądry psiak po ogromnych przejściach, a tak mało nas na jego wątku :-(:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przezyl-koszmar-kto-okaze-mu-serce-147255/"]Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Dziewczyny, szukamy pilnie tymczasu dla pięciokilogramowej suni w ciąży - możemy ją wykastrować tylko, jeśli znajdziemy DT na przetrzymanie pooperacyjne. Sunia jest śliczna, na bank nie będzie długo szukać domu! Może któraś z Was lub Waszych znajomych mogłaby jej pomóc... Kwestia miesięcznego DT, pewnie nawet krócej! Malutka wygląda tak:[URL]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/Obraz675.jpg[/URL]

Niuńka przebywa w podlubelskim schronisku... :-([/quote]

Czy ta sunia ma swój wątek? Warto jej zrobić. Istotnie jest ładna i do tego sympatyczna. Trzeba jej pomóc. Czy ktoś się nią zainteresował?
Ja mogę zrobić jej ogłoszenia. Poproszę o podanie danych kontaktowych, zdjęcia i trochę info. Kiedy planowana jest sterylka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']No nie ukrywam, że na to liczę :evil_lol: ... miałam do Ciebie dzwonić w tej sprawie...myślę, że po 4, 5 tygodniach od adopcji można by taką wizytę przeprowadzić. Daj znać proszę jak już się umówisz i wizytę odbędziesz.
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję :loveu::eviltong:[/quote]

Załatwione, droga cioteczko!
Myślę, że będę miała do przekazania same dobre informacje :) I może zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Spokojnie... żyłam trochę w oderwaniu od rzeczywisości.
Już jestem i jeśli Domkowi będzie odpowiadała weekendowa wizyta - to ją odbędę. :lol:[/quote]

Czekam z niecierpliwością :eviltong:...mam nadzieję, że będą też zdjęcia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jest nowa wiadomość z domu [B]Mari[/B] :loveu::
Witam Pani Aniu,
Myślę, że piesek zaczyn nas już traktować jako nowych właścicieli,
powoli też nawiązujemy nić zrozumienia i przyjaźni. Umie też (to
zasługa
mojego męża) siadać na polecenie oraz podawać łapkę (wydaje mi się,
że
to umiała już wcześniej). Jedną rzeczą z którą mamy problem to siusiu
w
mieszkaniu, mamy dwa wyjścia, jedno jest takie że "dawkujemy jej wodę" i

wtedy jest tak jak trzeba - w ciągu 3-4 spacerów na dzień się załatwia
i
nie ma wpadki w domu, lub dajemy jej wody bez oganiczenia i wtedy nie
wytrzymuje. Zastanawiam się czy nie zrobić jej badań pod kątem choroby
nerek, może w klinice były takie przeprowadzane?

Zdjęcia prześlę w sobotę lub niedzielę.

Pozdrawiam serdecznie
A

Kurcze, zastanawiam się co jest grane...w Klinice nigdy się jej to nie zdarzało

[B]Abrakadabra :loveu: i co z wizytą w domu Mari/Saby:loveu: , odbędzie się w ten weekend ?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Przepraszam, że nie mogłam w ten weekend, ale jak przeczytałam, że Pani prześle zdjęcia - zajęłam się setką innych spraw (i sporą ilością psiaków).
Zajrzę do Mari w najbliższą soboę/niedzielę. Dobrze?:oops:[/quote]

Dobrze, mam jednak nadzieję, że zdjęcia też zrobisz :lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...