Jump to content
Dogomania

CACIB - Lublin, 10-11.12.2016


Recommended Posts

I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 
Arion_logo.png


 

Miejsce wystawy: hale na terenach Targów Lublin, ul. Dworcowa 11 

Termin przyjmowania zgłoszeń - 23.11.2016 r. 


wystawyNET.jpg 

Podział sędziowania grup na dni:

Sobota - 10.12.2016 r - Grupy FCI: II, III, V, VII
Niedziela - 11.12.2016 r - Grupy FCI: I, IV, VI, VIII, IX, X 
 

 

OPŁATY

 

Termin opłat: do 28.11.2016 r. (decyduje data uznania rachunku Związku)
Wysokośc opłaty po tym termninie - 200 zł/70 euro bez względu na rasę lub klasę. 
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny czy też nie.
 
 

Wystawcy krajowi

za pierwszego psa 120 zł. z katalogiem
za każdego następnego 100 zł. bez katalogu
za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów 50 zł. z katalogiem
za psa z tytułem CIB, CIE 50 zł. z katalogiem
za psa rasy polskiej (pod warunkiem wystawienia) 0 zł. bez katalogu
opłata za udział w konkursie Młody Prezenter 30 zł./dzień bez katalogu
konkurencja Naj. Para, Naj. Grupa Hodowlana 30 zł. bez katalogu

Foreign exhibitors

for the first dog 50 euro with Catalogue
for every additional dog 40 euro without Catalogue
minor puppy, puppy and veteran class 25 euro with Catalogue
Junior Handling 15 euro/day without Catalogue
Best Couple, Best Breeding Group 15 euro without Catalogue

OGŁOSZENIA REKLAMOWE w katalogu - 200 zł 

 

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

GRUPA I

Bogusław Chmiel (PL)
owczarek niemiecki

Milan Krinke (CZ)
australian cattle dog, kelpie, biały owczarek szwajcarski, bouvier des flandres, ceskoslovensky vilcak, Saarlooswolfhond, owczarek szetlandzki, schipperke, welsh corgi

Richard Kinsey (GB)
collie rough, border collie

Anna Redlicka (PL)
bobtail, polski owczarek nizinny, polski owczarek podhalański, mioritic, karpatin, jużak

Mirsław Redlicki (PL)
owczarek australijski, briard, beauceron, collie krótkowłosy, owczarki belgijskie, holenderskie, węgierskie i pozostałe rasy z grupy I

GRUPA II

Galyna Kalinichenko (UKR)
sznaucery, czarny terier rosyjski

Milan Krinke (CZ)
dog niemiecki

Elina Haapaniemi (SF)
appenzeller, berneński pies pasterski, duży szwajcarski pies pasterski, entlebucher, pirenejski pies górski, mastif pirenejski, mastif hiszpański

Mirosław Redlicki (PL)
anatolian, hovawart, landseer, mastif tybetański,tornjak, owczarek kaukaski, owczarek œrodkowoazjatycki, sarplaninac

Sissy Adramitli (GRE)
buldog angielski, dog de bordeaux, bullmastiff, mastif angielski, mastino napoletano, dog z Majorki, dog argentyński, dog kanaryjski

Richard Kinsey (GB)
doberman, leonberger, nowofundland 

Andrzej Stępiński (PL)
bernardyn, bokser, broholmer, cane corso, fila brasileiro , shar pei, tosa inu

Andrzej Szutkiewicz (PL)
pinczer małpi, pinczer miniaturowy, pinczer œredni, rottweiler

GRUPA III

Andrzej Szutkiewicz (PL)
amerykański staffordshire terier, staffordshire bull terrier

Hans Rosenberg (S)
bulterier, bulterier miniaturowy , foksteriery, irish soft coated wheaten terrier, kerry blue terrier

Horst Kliebenstein (D)
airedale terrier, bedlingtonn terrier, border terrier, lakeland terrier, terier irlandzki,jack russell terrier, parson russel terrier, niemiecki terier myœliwski , terier walijski, terier szkocki

Anca Giura (RO)
terier australijski,cairn terrier, terier czeski, terier brazylijski, dandie dinmont terrier, glen of imaal terrier, terier japoński, norwich terrier, norfolk terrier, sealyham terrier, silky terrier, skye terrier, west highland white terrier, yorkshire terrier

GRUPA IV

Horst Kliebenstein (D)
cała

GRUPA V

Olga Dolejsova (CZ)
alaskan malamute, chow chow, siberian husky, szpic miniaturowy, szpic wilczy, szpice niemieckie, szpic włoski

Eva Nielsen (S)
akita, akita amerykańska, basenji, samoyed, shiba, pozostałe rasy z grupy 5

GRUPA VI

Elina Haapaniemi (SF)
gończy polski, ogar polski

Eva Nielsen (S)
pozostałe rasy z grupy VI

GRUPA VII

Patsy Hollings (GB)
cała

GRUPA VIII

Patsy Hollings (GB)
labrador retriever, chesapeake bay retriever, nova scotia duck tolling retriever

Hans Rosenberg (S)
golden retriever, flat coated retriever, curly coated retriever

Andrzej Stępiński (PL)
spaniele, psy dowodne i pozostałe z grup VIII

GRUPA IX

Sissy Adramitli (GRE)
buldog francuski, maltańczyki, shih tzu

Galyna Kalinichenko (UKR)
chihuahua, rosyjski toy, pudle 

Andrzej Szutkiewicz (PL)
boston terrier, mops

Anca Giura (RO)
chiński grzywacz, hawańczyk, lwi piesek, gryfoniki, papillon, phalene, bichon frise, bolończyk, coton de tulear 

Olga Dolejsova (CZ)
cavalier king charles, king charles, japan chin, lhasa apso, pekińczyk, terier tybetański, spaniel tybetański i pozostałe rasy grupy IX

GRUPA X

Elina Haapaniemi (SF) 
chart polski, whippet

Andrzej Szutkiewicz
pozostałe rasy z grupy X

Rasy nieuznane

Olga Dolejsova (CZ)
niedziela

Młody Prezenter

Milan Krinke (CZ)
sobota
Bogusław Chmiel (PL)
niedziela
 

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej.

 

ORGANIZATOR


Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Lublinie
ul. Dolna Panny Marii 53, 20-010 Lublin, Polska
tel./fax (+48) 81 532 75 50    e-mail (wszelkie sprawy dotyczące wystawy):[email protected] 
KONTO: PKO II O/Lublin - 35 1020 3150 0000 3702 0002 8795

Życzymy wielu sukcesów wystawowych
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...