Jump to content
Dogomania

Co to za pasożyty


Lejlunia

Recommended Posts

Witam od tygodnia jestem szczesliwą posiadaczką pieska  kundelka . piesek ma okolo 7 tygodni nie byl odrobaczony wczesniej . Ogulnie byl zaniedbany , nie karćcie mnie prosze za to bo chciałam uratować jakeigoś pieska i dać mu dobre i szczęsliwe życie. Piesek zalatwia sie gdzie popadnie  jednak kupa byla normalna zwarta i nie smierdziala. Po wizycie u weterynaża jeden z najlepszych w moim miescie dostała tabletke dolpac na odrobaczenie i vectra aby zabic inne zwierzaki chodzace po niej. NAa nastepny dzien zaczeły się biegunki  z duza iloscia malych jak ziarenka piasku kropek w koloze białym . Wiem ze taka biegunka moze byc niebezpieczna wiec odrazu do weterynaza i dostała dia dog,  Kupy wrocily do normy juz nastepnego dnia. Nic innego w kupie nie widzialam poza tymi ziarenkami białymi zadnych glizd nic. Kolejny dzien znowu biegunka tym razem piesek dostal  inny srodek na odrobaczenie podawać kolejno przez 4 dni  i dodatkowo dia dog . Noc straszna biegunka za biegunka , piesek pije ma apetyt . Ma wzdety brzuszek po nocy gdy nie je nic przez 12 h wraca brzuch do normy. Dodam ze tych "jajek" sa miliony :/ . JAk mu ulżyc gdy go tak boli  brzuszek, co to moga być za robale. Dodam ze utrzymujemy pełną higiene nie mamy dzieci , pies nie spi znami w łokzu .Bo niechcemy sami czegoś złapać . Czy mozna mu podać jakis pokarm zeby mu w tych rewolucjach ulżyc?. Najlepiej to nie dawać jesc ale ma 6 tygodni musi jeśc i rosnać w ciagu 4 dni  przytyła 400 gram.  Piesek docelowo bedzie wazył okolo 15 kg .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...