Jump to content
Dogomania

Karma dla wyżła węgierskiego


Kaatherina

Recommended Posts

Witam, jaką polecacie karmę dla wyżla węgierskiego dorosłego w granicach do 150 zł. Miałam karmę husse ale mojej sunii nie służyła - miała po niej gazy. Później przestawiłam się na britt'a po niej nie było efektów ubocznych ale wydaje mi się że nie za bardzo jej smakuje. Jakby jadła " bo musi " Zastanawiam się nad Royalem ale nie jestem przekonana . Może ktoś z was poleci mi jakąś smaczną i wartościową karmę 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...

Tez mam wyzla wegierskieo, tylko szczeniaka. Ma w tej chwili 13 tygodni. W hodowli jadl royala starter ale nie jestem do tej karmy przekonana, wiec kupilam brita care z jagniecina i ryzem (uwazam ze ma duzo lepszy sklad niz royal). Jednak kupek mamy dosc sporo bo pies robi az 3 kupy podwojnie, czyli zrobi jedna i po chwili druga. Pierwsza jest zawsze wzorowo twarda, druga juz luzniejsza. Ponadto oczy mu lzwaia takim bialym babolem ale nie wiem czy to kwestia karmy czy roznych kosteczek ktore zjada. Taki sam problem jest z gazami ale obawiam sie , ze one wystepuja po wlasnie kosteczkach. 

I podobnie jak autorka watku mam wrazenie ze ta karma nie jest czyms najlepszym co go spotyka, niby zjada ale bez rewelacji. 

W takim razie co dla szczeniecia? Staralam sie kupowac karmy bez kurczaka bo slyszalam, ze wegry czesto maja alergie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...