Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Koliberek-karmy

Members
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

About Koliberek-karmy

 • Rank
  Advanced Member
 1. Fitmin Solution - nowa linia superpremium

  Fitmin Solution u naszych klientów cieszy się bardzo dobrą opinią :) ...i dotyczy to wszystkich smaków (rabbit, lamb, salmon) :) Skład jest ok. Smakowitość też... Kilka osób karmi nim alergików i są zadowolone... Karma na naprawdę fajnym poziomie...
 2. Canivera

  Znacie?
 3. Fitmin czy Eukanuba??

  U nas klienci skłaniają się ku Fitminowi. :)
 4. Fitmin dla Owczarka

  Zarówno Maxi jak i Solution nie muszą juz być niczym suplementowane (oczywiście, jeśli pies nie ma jakiś indywidualnych, dodatkowych zdrowotnych potrzeb) Mamy kilku klientów, którzy prowadzą swoje psy na Programie Żywieniowym Maxi (Junior, Maitenance i Senior) i sa zadowoleni :) Linia Solution jest świetna dla zwierzaków z uczuleniem na np. kurczaka (jest z Maxi) lub z delikatnym źołądkiem i u nas największym powodzeniem cieszy się Rabbit&Rice Jedną i drugą karmę z czystym sumieniem możemy polecić...
 5. Są tu osoby karmiące psy tylko puszkami?

  Mamy kilku klientów, którzy karmią swoje psy (raczej duże rasy) wyłącznie puszkami. W tych przypadkach są to puszki Doliny Noteci. Zwykłe Premium lub Pure (jedno źródło białka zwierzęcego). Myśle, że decydują tu kryteria ekonomiczne - Dolina ma niezłe puszki w niezłych cenach....
 6. Karma RC gastro Intenstinal Junior

  Witam. Mamy kilku klientów, których psy mają spore problemy gastryczne i dobrze sie tu sprawdza Trovet Intetsinal (zarówno suchy,jak i mokry). Jedna z klientek kombinowała z innymi karmami (wyżeł weimarski) ale skończyło się na powrocie do Trovetu.
 7. karma dla psa z alergią na drób

  Mamy klienta, którego wyżeł ma podobne problemy i doskonale się tu sprawdził Trovet Intestinal (Trovet - holenderska karma weterynaryjna). Źródłem białka jest kaczka, węglowodanów - ziemniaki.
 8. Na worku masz podane zalecenia - ilość karmy zależnie od wagi psa. Dorosły, zdrowy pies spokojnie jakiś czas może lecieć na karnie dla juniorów (byle nie za długo). Proces trawienia u zdrowego psa to średnio 12 godzin. Sporo naszych klientów karmi swoje czworonogi dwa razy dziennie np. 7-19, 8-20... itp. I jest dobrze :)
 9. przysmaki hipoalrgiczne

  Na pewno Trovet produkuje przysmaki hypoallergiczne.
 10. Dysplazja a karma dla psów

  Są fajne karmy mające w składzie glukozaminę i chondroitynę. U nas klienci bardzo sobie chwalą Caniverę Mature&Senior All Breeds (na kurczaku bub jagnięcinie)
 11. Żwacze wołowe dla młodego psa

  Nasi klienci podają swoim psiakom żwacze (jako przysmaki) i nie słyszeliśmy, żeby były jakiekolwiek problemy. Odchowaliśmy kilka szczeniaków, które również wsuwały żwacze i wszystko było ok.
 12. Karma dla wyżła węgierskiego

  U nas wyżły wegierskie (a "stołujemy" 4 :) ) wciągają: 1. Fitmin Solution Rabbit&Rice - 3 psy 2. Canivera Combat - 1 bardzo aktywny pies Wszystkie psiaki są zadowolone. Ich własciciele też... :)
 13. CANIVERA

  Fajna, dobrze przyswajalna karma.
 14. Karma Fitmin Mini Maintenance Co sądzicie ?

  Sprzedajemy Fitmina od dość dawna i złego słowa o nim powiedzieć nie możemy :) W naszej okolicy kilka szczeniaków małych ras zaczynało od Fitmina Mini Puppy a teraz jadą na Mini Maitenance i wszystko jest w najlepszym porządku. Psiaki zdrowe, zadowolone z życia, prawidłowwo się rozwijają... Krótko mówiąc - dobry wybór.
×