Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
szyszunia157

Smycze i obroże JAGUL

Recommended Posts

Hej. Mamy pytanko. Czy ktoś z wasvstosował smycze lub obroże firmy Jagul? Mam szczeniaka 3 miesięcznego, piesio waży prawie 6 kg i ze względu na szybki wzrost muszę wymienić mu obrożę a ze względu na pogryzienie i smycz taśmową. Poczytałam i smycze z Jagulmają ten plus, że są potrójnie szyte, a obroże szerokie bo 4 cm. Uważacie że kupić ten zestaw ( koszt ok 90 zł) czy lepiej kupić tańszą, a jak tak to jakie smycze i obroże polecacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli zwierzak jeszcze szybko rośnie, to nie kupowałabym droższego zestawu, bo za chwilę i tak będzie za mały ;)

Ja mam z Kudłatego Arta i bardzo sobie chwalę :) Jeśli chodzi o wytrzymałość to słyszałam też dobre opinie na temat Super Doga - ale nie wiem jak z ceną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dla mojego psiaka obroże i smycz z serii Simple. I jest super! Tylko ja kupowałam na allegro. I wyszło wtedy 31zl. Obroża o szerokości 1,5cm długość 25cm-39cm i kosztowała 9zł.  Smycz przepinana długość 240cm szerokość 1,5cm i kosztowała około 22zł. I bardzo polecam. Lablador mojej babci ma też smycz o szerokości 2cm i długość 240cm. I przeszła test gryzienia, ciągnięcia i jest super i nie ma śladu po tym. Więc polecam. Jak chcesz konkretne linki to napisz jaka szerokość i wszystko i Ci znajdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla małego szczeniaka dobrze jest kupić obrożę z imieniem, najlepiej dodać nr telefonu w razie jakby psiak się zerwał ze smyczy i uciekł jest szansa, że się szybko odnajdzie :) takie cudo można dostać tutaj

kropka.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×