Jump to content
Dogomania

Sopot - międzynarodowa 08-09.08.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja niestety nie jade, co nie oznacza ze moja psina sie nie pojawi, alez owszem pojawi sie pojawi :)

W czasie gdy ktos, bo jeszcze nie wiem kto bedzie ją wystawial, ja będe się mocno kajakować :evil_lol::evil_lol:

Jakby był ktos tak dobry, czy mógłby przejść się na ring welsh corgi, i najlepiej obfocic wszystkie psy? Jak nie to chociaz pembroke - suka klasa pośrednia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']No wiesz co a myślałam że się wkońcu spotkamy :lol:[/quote]

Wiem, wybacz.
Pewnego dnia, moj ojciec nagle poinformował mnie ze zapisał mnie na spływ kajakowy, ze psa mam komuś podrzucic zeby go ktos zabral a ja mam z nim jechac :roll::roll:
Znajomej obiecalam ze wystawie jej 3 beagle, i nici, a szkoda bo chcialam, ale wystawy mam caly rok a splywy tylko w wakacje niestety :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joy106']Ja będę w oby dwa dni raczej, z aparatem.
Fryta, na pewno zajrzę w te pembroki :eviltong: szkoda, że Cię nie będzie...[/quote]

Dziękuje :loveu:
Prosze robić fot mojej rudej ile tylko sie da :diabloti:

no ja w tym czasie będe machać wiosłem na kanale augustowskim :evil_lol:

P.S :
- numer startowy rudej to: 259,
- ring: 2,
- godzina: ok 14,
- klasa: posrednia
- wystawiający: brak informacji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joy106']zapisałam sobie :diabloti:
ktoś jeszcze chce fot? :eviltong:[/quote]

Ja bym bardzo prosiła:oops:

A moja suczka to:
seter irlandzki, klasa młodzieży, dzień sobota, ring 17, sędzia Małgorzata Lorenc, godzina ok. 11:00, numer 1807 :lol:

Bardzo będę wdzięczna za zdjęcia!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich dopisałam do zdjęć;)
Kaya, powiedz mi tylko jaki to będzie ring i które psy pierwsze wchodzą {tzn. goldeny czy cockery} , i ew. numer bo nie wiem czy cię po goldenie rozpoznam :lol: po Fiolce tak, ale po Kaji.. nie jestem pewna :lol:

ja będę od samego rana, bo frisbee, idę oglądać mini-distance z nowopoznanymi dziś borderami :oops: i trochę te setery z labami mi zawadzają, ale znając ocenę labów to to będzie się ciągnąć i ciągnąć :sleeping:
no i oczywiście bassety, jeśli z którąś godziną co podaliście będzie mi zawadzać to przepraszam, ale ja przy bassetach zostaje :oops::oops:
i tak będę latać robić wszystkim psom zdjęcia to pewnie ktoś się z Was nadzieje :eviltong:

[B]weimaranerklub[/B] , zaraz zapytać się taty. chodzi o miejsca do parkowania, tak? korki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...