Jump to content
Dogomania

Mokry problem, POMOCY!


karola230498

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś roku mam problem, który ostatnio zaczął utrudniać mi życie. Mój 9-letni hawańczyk, kiedy jest sam w domu sika po kątach, ma swoje ulubione miejsca np. u mnie w domu jest to wejście do kuchni czy odkurzacz do kominka. Ostatnio mieszkam z nim u mojego brata i kiedy byłam w szkole, nasikał, kiedy bratowa była w domu ale na innym piętrze, nie wiem co mam robić bo bratowa każe mi znaleźć nowe miejsce dla psa, a jak na razie chciałabym u nich zostać. Proszę powiedzcie co mam robić, czy mam się wybrać do weterynarza, dodam, że ostatnio zauważyłam, że jak pies robi siku to leci tego bardzo mało i dość często + czasami zdarza się mu sikanie na pusto, ale jest wyprowadzany kilka razy dziennie+ biega swobodnie po podwórku. Czy jest to złośliwe, czy raczej jest to efekt jakiejś choroby? 

Link to comment
Share on other sites

Badanie moczu na pewno nie zaszkodzi, tym bardziej, że psiak niemłody, a badania powinno się raz na pół roku-rok zrobić :)

Jeżeli to samiec, a szczególnie jeśli jest niekastrowany, to to może być po prostu znaczenie terenu - bo zmienił miejsce zamieszkania, wokoło są obce zapachy, więc czuje potrzebę zaznaczenia swojej obecności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...