Jump to content
Dogomania

Rejmo-najstarszy psiak w schronisku umiera na naszych oczach;(MA DOM w POZNANIU!Za TM


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chcialam jechac po Rejmusia ale 1. siostra wszystkich w domu nastawila b. negatywnie do calej sprawy i do mnie.. 2. nagle wieeelkie korki sie mialy pojawic tam gdie ona jechala 3. niew rocila przed 17 4. jak wrocili to woleli pojechac z matka po nowe drzwi... 5. ciotce tez nagadala o psiaku.. ze ma nie chciec...
ta Q.R.F.A.!! sie keidys przejedzie.... - tyle odemnie... nie moglam wczoraj nic zrobic... i nie wiem czy w tym tyg cos zdzialam bo prawie nikogo nie bede widywac-praca na 2 zmiane a reszta na 1. a w pt mam wyjazd...
nie moge zabrac Rejma i zostawiac go pozniej ze swoimi psami zamknietego.. nie o to mi chodzi... ehh:(
p.s.
mam troooche psich miesiecznikow- moze jakis bazarek by zrobic.. tzn oddam gazety na bazarek na jakiegos staruszka. tyle napewno teraz moge...

Link to comment
Share on other sites

myśle myśle co można jeszcze zrobić i wymyśliłam... co Wy na to... może mógłby ktoś zrobić taki plakacik ze zdjęciem i tekstem który umieściłam w ogłoszeniu, wtedy każdy drukowałby sobie i roznosił po osiadlach domków jednorodzinnych... może ktoś da mu jednak dom... sama też w swoim rejonie poroznosze i powrzucam do skrzynek... Co Wy na to??

Link to comment
Share on other sites

miało być pieknie...a tak Rejmo umrze w schronisku bo jest starszym psiakiem ktory kompletnie nie wie co sie z nim dzieje i gdzie jest...Rejmo jest zalamany i nie wiem czy ma jeszcze tyle sil by dalej ciagnac zycie w schronisku..naprawde nie wiem ile to wszystko jeszcze potrwa ile da rade przezyc....przykre ale nie jestem w stanie nic zrobic:-(

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie ze byl;)tylko nie wiem jak z fotkami bo nie umiem znalezc dobrego programu do wgrywania fotek wszystko jakies dziwne i nie umiem tego tu powrzucac:-(Mysiu moglabys jeszcze raz napisac nazwe tego twojego programu(bo za kazdym razem zapominam jak sie nazywa)jak nazwa bedzie na forum to nie zapomne:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zjawiam sie na zaproszenie Iwony213 - jesli jestescie w stanie przyjechac w maju do Warszawy do TV - jak najbardziej postaram sie umiescic go w naszym grafiku
Ewentualnie moge pokazac jego zdjecie - decydujcie
Staruszki zawsze lapia mnie za serce a widze ze Rejmus nie ma juz czasu czekac...

Link to comment
Share on other sites

[B]Maszaberla bardzo dziękuje za przybycie :loveu::loveu::loveu:[/B]

Asiu to byłaby dla niego ogromna szansa, jestem w stanie pojechać z nim do Warszawy, być może byłaby to podróż tylko w jedną strone... pisząc do Maszaberla nie sądziłam że uda się tak szybko, ale codziennie w każdej minucie dnia i nocy Rejmo jest w mojej głowie... zrobie wszystko żeby miał domek. Podróż do Warszawy to 3 godziny, czy to aż tak długo??? W moim samochodzie jest dużo miejsca, możesz pojechać z nami (Rejmo Ciebie zna, więc nawet wskazane) NIE MOŻNA ZMARNOWAĆ TAKIEJ SZANSY!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...