Jump to content
Dogomania

Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in


Panula

Recommended Posts

Panula!

Prze... prze... przepiękne!!! Strasznie wrzuszające, fantastyczne, odlotowe i niesamowite! Nic tylko drukować i powysyłać w ramach kartek na święta, bo w sklepie nigdy tak cudownych kartek nie mieli! Gratuluję pomysłu i rodzinki! Ach! Nie mogę się napatrzeć!

"Niechaj Boże Narodzenie stopi wszelkie bólów lody,

Niech usunie wszystkie troski i otworzy marzeń grody,

Niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia.

Oto szczere są życzenia."

Dla wszystkich bywalców Dogomanii, tych yorkowych i nie tylko wszystkiego naj na Święta i w nadchodzącym Nowym Roku ode mnie i Łobuziaka!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panula fotki są cudowne :iloveyou: :iloveyou:

A korzystając z okazji chcieałabym wszystkim forumowiczom świąteczne życzenia :x-mas:

Jak obyczaj każe stary,

według ojców naszych wiary,

Pragnę złożyć wm życzenia,

w dniu Bożego Narodzenia.

Niech ta gwiazdka betlejemska,

która świeci nam o zmroku,

zaprowadzi Was do szczęscia

i radości w nowym roku.

życzy Deborah (Agnieszka) :)

Link to comment
Share on other sites

Panula,

Przecudne, przepiekne, przeurocze i prze, prze, prze :iloveyou: :x-mas: :iloveyou: Cala Wasza Rodzinka wyglada doslownie fantastycznie. Nie mowiac juz o maluszkach, ktore dostaly malusienkie czapunie ;)

misti_agatka - Ty tez jestes wielka :) Pieknie to skomponowalas :)

BTW wszystkie zyczonka sa piekne, urocze i wspaniale :) Bo przeciez z glebi naszych Dogomanackich serc :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

normalnie jesteście wszyscy boscy,aż mi się łezka w oku zakręciła ze wzruszenia.

Panula Twoja cała rodzina wygląda jak z bajki,mam nadzieję,że ja w przyszłości będę choć w połowie tak szczęśliwa jak Ty z wszystkimi na zdęciu :P

Jussi pieski przeswietne,uśmiałam się do łez :lol:

Klaudio normalnie tak mi się ciepło na serduszku zrobiło,że nawet brak śniegu mi nie przeszkadza :D

a ja jeszcze raz chciałam wam złożyć najgorętsze życzenia z okazji tych "pierwszych z wami" Świąt. moje życie nabrało pozytywnych barw dzięki wam.Życzę nam wszystkim by te Święta były zapowiedzią jeszcze lepszego Roku od tego, by spełniły sie wszystkie marzenia i nie zabrakło przy naszym boku bliskich osób i tych naszych małych pociesznych piesków o wielkim sercu i mądrym spojrzeniu.

Życzę wam tego i jeszcze

troche z całą moją rodzina i pieskami Sonią,Jawą,

Toyką i Tymusiem

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI DOGOMANIACY,TO MOJE PIERWSZE ŚWIĘTA Z ZULKĄ,A TAKŻE Z WAMI,CHCIAŁYBYŚMY WAM ŻYCZYĆ SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL Z WASZYMI RODZINKAMI ZARAŻONYMI MIŁOŚCIĄ DO YORKÓW,DUŻO ZDROWIA I MIŁOŚCI.

JESTEŚCIE WSZYSCY NAPRAWDĘ WSPANIAŁYMI OSOBAMI!

Panulko

Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych życzeń i cudownych,popisowych foteczek-rewelacja!!!

TO TAKŻE PIERWSZE W ŻYCIU ŚWIĘTA ZULKI :angel:

Link to comment
Share on other sites

Panulko,

ja także jestem pod ogromnym wrazeniem, Tworzycie razem taka wspaniala, Kochajaca sie rodzinke, ze az milo popatrzecc. Caluski zarowno dla Was jak i czwornoznych pieseczkow---> kazdego prosze ode mnie ucalowac.

Jussi,

wlasnie przed chwilka otworzyłam karteczke ze spiewajacymi pieseczkami i usmialam sie do lez, bo moj Oscarcio sie do nich dolaczyl i prawie prawie mu to wychodzilo, Jeszcze kilka razy mu ja puszcze i bedzie go mozna dolozyc do psiego chóru hahahaha

Całuski dla Was Kochani:*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...