Jump to content
Dogomania

Takie bardzo DOMOWE jedzenie - BARDZO zły pomysł?


requiem.

Recommended Posts

Nie znalazłam takiego wątku w razie W prosze o usuniecie, połączenie co kolwie + z góry przepraszam za kłopot

Kilka ludzi z mojego za ... kamarka daje psom takie domowe jedzienie. Ale domowe domowe ;/ czyli płatki z mlekiem pomieszane z burakami cebulą, skórkami pomarańczy ryżem i marchewką.

Przyznam się bez bicia że kilka razy dawałam psu jakiś tam kotlet z ziemniakami ale rosołu z mlekiem bym mu nie dała bo misiałabym zwrócić mój obiad przy okazji.
Czy to jest takie bardzo niezdrowe? czy przez takie żywienie grozi coś psu? (mowie o psach ktory od małego jadly takie okropności)
Jakie rzeczy (oprócz czekolady) są szkodliwe, trujące (czy coś takiego) dla psa?

Ja już wolałabym chappi podawać psu, chociaż to takie badziewie, niż jakieś trujace rzeczy.
Narazie nie wiem jakie skladniki są szkodliwe wiec nie moge zwrócic uwagi właścicielom. jak patrzę co te psy jedzą to mnie na wymioty bierze :shake:

A własciciele jak to odpowiedzialni za swego psa właściciele tak ich karmią. tak szczerze to nawet nie wiem czy te psy to jedzą. Taka suczka z sąsiedztwa nie je. jakieś włóczęgi wszystko jedzą. Ja jej czasem daje taką karmę w jelitku. Dość że w ciąży to taka chudzielinka mała :shake:
Skaranie Boskie. Więc jakby co to prosiłabym o krótką podpowiedź o jest szkodliwe z takich domowych wywarów a co nie . Z góry dziękuję
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...