Jump to content
Dogomania

Coś dla uczniów - organizujemy zbiórki festyny,czyli pomagamy schroniskom!


_ogonek_

Recommended Posts

Teraz już rozumiem, masz rację że ludzie są obojętni wobec zwierząt.
Wczoraj wieczorem jak robiłam zapiekanki myślałam o tym co napisałaś.
Kochana polska młodzież,...
Macie rację, człowiek może zrobić wszystko, prosić, pracować, my wystarczy że kupimy cisowiankę i będą niby budować studnię z wodą.
A zwierzęta? Są bezbronne, one mogą podejść do człowieka, a ten nie rozumiejąc zamiarów psa uderzy kijem i pogoni z obawą "OMG on ma wściekliznę !!!! Precz od mojego synia !!!!! WARA !!! HELP !!!!":angryy:
Dlaczego tak mało osób przekazuje 1% z podatku na hospicja itp. a nie np. na schronisko? zastanawialiście się nad tym?
Może jak ludzie (Polacy) zobaczyliby jak to się "mieszka" w schronisku zastanowiliby się nad tym co zrobić aby im pomóc, ale nie w każdym przypadku to skutkuje. Są ludzie którzy przy oglądaniu filmu kiedy to zwierzęta krzywdzą poryczą się tak szczerze:placz:, a są i tacy którym jest to obojętne i myślą co by tu zrobić, jak więcej zarobić "...muszę mieć nowy samochód..".
Wykażmy choć trochę dobrej woli i pomóżmy im, one są przecież takie bezbronne i niewinne i nie zasłużyły na taki los.
Zastanówmy się teraz Razem co możemy jeszcze zrobić by umilić im to "ciężkie" życie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja planuje zrobić festyn ale miejski ^^ niestety do szkoły już nie chodzę ale głównymi odbiorcami mają być dzieci i młodzież ... na razie jestem na etapie spisywania pomysłów i sugestii, potem robię szturm na UM i burmistrza oraz będę poszukiwać sponsorów... Gdyby któraś z Was miała jakiekolwiek pomysły to proszę... Liczę też na rady od starszych dogomaniaków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja planuje zrobić festyn ale miejski ^^ niestety do szkoły już nie chodzę ale głównymi odbiorcami mają być dzieci i młodzież ... na razie jestem na etapie spisywania pomysłów i sugestii, potem robię szturm na UM i burmistrza oraz będę poszukiwać sponsorów... Gdyby któraś z Was miała jakiekolwiek pomysły to proszę... Liczę też na rady od starszych dogomaniaków :evil_lol:[/quote]
Okamia brawo. Też chciałabym cos takiego zrobić ale to są moje piękne marzenia...
No i odleciałam :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&S']Okamia brawo. Też chciałabym cos takiego zrobić ale to są moje piękne marzenia...
No i odleciałam :evil_lol::evil_lol:[/quote]

U mnie też plany na razie :oops: Tyle że bliższe spełnienia dzięki mojemu chłopakowi, który zna burmistrza i mojemu byłemu nauczycielowi, który jest radnym :oops: Najpierw muszę spytać o radę... potem zrealizujemy jeśli się znajdą sponsorzy ...

Jak na razie piszę - plany :evil_lol: Jeśli A&S jesteś chętna to ja chętnie na pw lub gg przyjmę każdą radę i każdy pomysł :cool3: i chętnie każdą pomoc :P

Link to comment
Share on other sites

Nom to ruszyło :multi::multi::multi::oops:
Przedstawiam sprawe mojemu znajomemu i ... podobno po pokazie frisbee zorganizowanym przeze mnie na WOŚPie zainteresowała się tą sprawą dyrektorka podstawówki i jutro idę na rozmowę co i jak :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Mam już mniej więcej spisane pomysły ;) trzymajcie kciuki... o 11 mam rozmowę...

[SIZE=1]może jeszcze jakieś sugestie?? :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

I jak tam??

U mnie się wszytko udało 26.09.2009 data pikniku :multi: zobaczymy czy pogoda będzie sprzyjająca :P

Zaangażowanie dyrekcji jest ogromne a co najlepsze że na każdy mój pomysł byli przychylni ;)

Mam nadzieję że mój sukces (chodzi o rozmowy z dyrekcją) Was zmobilizuje :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='_ogonek_']A to ja sie pochwale. W ciągu trzech tygodni co czwartek w szkole były sprzedawane ciasta. I dyrektorka szkoły zgodzila sie na przekazanie czesci zysku na schronisko w uciechowie (to ktore mam w banerze.)[/QUOTE]


Super :multi: my po naszej akcji planujemy (narazie tylko planujemy) może coś zrobić dla dzieci niepełnosprawnych w naszej gminie (typu spotkanie z dogoterapeutami czy cuś) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Muszę szybko wytypować schronisko, przytulisko (do wiadomości dyrekcji)- ja jako mama pilotująca akcję córki. Szkoła Podstawowa w Starych Babicach koło Warszawy. Mamy zbierać koce, michy, akcesoria- no wsio co potrzebne, co się uda. Podpowiedzcie mi proszę lokalizacje- komu potrzebna pomoc w okolicach Warszawy (najlepiej moja strona -znaczy się Ożarów, Sochaczew). Nie mogę tez za daleko jechać- sama dostarczę samochodem osobowym "towary". Przeglądam całe dogo- ale to nie możliwe, i niestety ta nowa wersja mi nie chce działac- strony się nie wczytują. Proszę- pomóżcie przebrnąć przez psie nieszczęścia.
mój mail [email][email protected][/email], ew na pw, tel tez posiadam ale to na pw. Muszę nawiązać kontakt z ew. potrzebującym i przekazać dalej -bez tego akcja nie ruszy- a dziecka mają zapał.
Agata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...