Jump to content
Dogomania

Moja kochana Nusia 18.04.2012r odeszła za TM. Zuzka, proszę zaopiekuj się Nusieńką !


zuzka

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki Nusia poszła do niesamowicie kochanych ludzi.Życzę wszystkim naszym psiakom takich udanych adopcji.Opiekunowie Nusi jak tylko dojechali do domu (a domek nie jest w Łodzi ) to od razu napisali do mnie jak sunia zniosła podróż no i wieczorkiem mam obiecane fotki.Na razie ja wystawie je bo młodej panci Nusi nie udaje się założyć konta na dogo

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takie wiadomości
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2],,już jesteśmy w domu, Nusia zwiedza pokoje w zaciekawieniu, merda ogonkiem, pije piciu i jest ciągle głodna ,,. Na razie przyzwyczajamy sie do niej a ona do nas.,,[/FONT][/COLOR]:loveu: ,,jest jej pełno znajdzie sobie tylko swoje miejsce i będzie miało swoje legowisko,,:loveu:
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]aha-mała podróż zniosła nawet nieźle, była bardzo zaciekawiona tramwajami i innymi samochodami, siedziała grzecznie na kolanach i patrzyła przed siebie. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mamy z małą wypracowanej komendy „Nusia zdjęcie” [FONT=Wingdings]J[/FONT] i dlatego niektóre są może nie za piękne ale w sumie nie są jakoś wypozowane tylko naturalne.
W tej małej jest duży potencjał, uczymy się jej z każdą minutą, oswaja się z miejscem, już z zamkniętymi oczami może znaleźć kuchnie [FONT=Wingdings]J[/FONT] , a jak ktoś coś je to ona może tą osobę zjeść swoimi wielkimi oczami.

Po działeczce sobie biegała bez smyczki, ganiała się ze mną, aportowała patyczki, oczywiście nie za darmo [FONT=Wingdings]J[/FONT]

Teraz zapatrzona jest w „pana”, razem w kuchni gotują kisiel [FONT=Wingdings]J[/FONT] hahaha [FONT=Wingdings]J[/FONT]

Pozdrawiamy małego i maxa, ten drugi tak smutno patrzył, też chciał zwrócić na siebie uwagę, zaryzykować i pojechać w nieznane.

Pozdrawiamy, Małgorzata i reszta rodziny.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Nusia przestała płakać:multi: , kilka razy wskakiwała na moje łóżko ale po wielkich proźbach usneła na nowym wełnianym posłanku. w tej chwili zasneła, troszeczkę pomrukuje, śpi przy moim łóżku. mówimy wszystkim dobranoc. hau
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=Impact]Nowe wiadomości o NUSI [/FONT][/SIZE]
Dzień dobry, przesyłam parę zdjęć naszego grzecznego Nusiorka :-) jak widać na załączonych zdjęciach, musieliśmy jej ustąpić. Z dwojga złego lepiej żeby mała leżała na „pańskim” fotelu niż na „pańskim” łóżku [FONT=Wingdings]J[/FONT]
Pilnuje swojego miejsca z którego obserwuje kto wchodzi do domu i się po nim kręci. Czasami się przebudza i zerka czy ktoś niedaleko jej jest a zaraz potem znowu zamyka swoje oczęta.
Naprawdę psinka bardzo się słucha, wystarczy powiedzieć „idź na miejsce” i posłusznie tam idzie i czeka.
Wita każdego kto przychodzi.
Nawet dzisiaj została sama w domu około dwóch godzin, położyła się na swoim miejscu i czekała.

Nie wiemy tylko jak zareaguje na pierwszą kąpiel, bo chyba ma pchełkę. I nie wiemy czy była odrobaczywiana. Prosimy o informację.
Skąd Pani wie czy Nusia jest wysterylizowana? idziemy po weekendzie do naszego weterynarza i pewnie będzie trzeba o tym powiedzieć. Mama nie wie czy jest jakiś ślad, po prostu się na tym nie znamy.

Dziękujemy za pozdrowienia i czekamy na informację

Hauuu hauu (od Nuśki) ;-)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/115/dd6158e7e8539aa3med.jpg[/IMG][/URL][SIZE=4][FONT=Impact]Tak wylegiwać się to każdy by chciał [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/115/5691ead4fcfbddc9med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem nową opiekunką Nusi, która zadomowiła się u mnie w domu już na dobre. Tym bardziej, że rości już sobie prawo nie tylko do fotela ale i do trzech "pańskich" łóżek :-)

Dzielnie zniosła dzisiejszą kontrolną wizytę u weterynarza, a manicuru mogłaby jej pozazdrościć niejedna modystka :-)

Dopiero wczoraj usłyszeliśmy jej prawdziwy psi głosik, bo do tej pory tylko cichutko popiskiwała, a teraz radośnie szczeka witając domowników.

Chyba jej u nas dobrze... ciągle merda ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NusiaiJa']Witam. Jestem nową opiekunką Nusi, która zadomowiła się u mnie w domu już na dobre. Tym bardziej, że rości już sobie prawo nie tylko do fotela ale i do trzech "pańskich" łóżek :-)

Dzielnie zniosła dzisiejszą kontrolną wizytę u weterynarza, a manicuru mogłaby jej pozazdrościć niejedna modystka :-)

Dopiero wczoraj usłyszeliśmy jej prawdziwy psi głosik, bo do tej pory tylko cichutko popiskiwała, a teraz radośnie szczeka witając domowników.

Chyba jej u nas dobrze... ciągle merda ogonkiem.[/quote]
Witamy,witamy :BIG::laola::BIG: nową rodzinkę Nusi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...