Jump to content
Dogomania

Wild White West - Spaiki i..... Mataninator!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki, dzięki za wszystkie życzonka dla Spajuszkowego łobuza :loveu::loveu::loveu:

a za kciuki [B]nie dziękuje ;)[/B] powoli jakoś leci....jeszcze tylko 3 razy wybiore się do szkoły i z głowy :evil_lol:
matma też mnie przerażała, ale nie ma to jak w 24 h nadrobić materiał z 3 lat :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kisses a kiedy wystawa jest czy co tam w radomiu ma być? :cool3::cool3:

haha a noga mi się spsuła jakiś tydzień temu po zakończeniu polazłam na spacer z białym, biegaliśmy, hasaliśmy po trawce i krzywo stanęłam i bach :diabloti: chodziłam z taką tydzień bo nie miałam kiedy iść do lekarza, ba nawet za psami z nią ganiałam, na ognisko pożegnalne dotarłam :siara: w końcu mnie wygonili wczoraj do lekarza...okazało się, ze mam skręcony staw skokowy :razz: 10 dni w szynie :mdleje: a do tego zastrzyki w brzuch mam se sama robić ...jedno wiem narkomanką bym nie mogła być bo na samą myśl o tych zastrzykach mi się słabo robi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']No ładnie, dobra jesteś ale nie przejmuj się ja też kiedyś tydzień chodziłam po kontuzji a dopiero potem do lekarza poszłam i też gips na 10 dni miałam :diabloti:
To teraz Spajki ma 10 dni odpoczynku :cool3:[/QUOTE]
haha no to nie jestem jedyna :evil_lol: biorę komisję na litość :eviltong:
co prawda trochę dłużej ma wolne, bo ja niby wielceee się uczyłam :diabloti: ale mam taki ambitny plan, że jak będę mieć wolne to sobie nadrobimy :lol: i zdjęcia ogarniemy bo mam chyba zaległe z 5 spacerów :cool3:
[quote name='Kisses']Ojojojojoj... Przyznaje, zdolna jesteś wybitnie! :D

A skąd wiesz, ze mi o wystawę chodzi? Dobra, zgadłaś...
23.05 :loveu:[/QUOTE]
ja zawsze jestem zdolna :evil_lol::evil_lol:

a widzisz domyśliłam się, jak się ogarnę i zakończę ten cyrk na literę M. to pomyślę :p z Wombaciskiem startujesz czy MP ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

spacer to obowiązkowy w pierwszej kolejności :eviltong::eviltong: we wtorek idę sobie zdjąć to badziewie z nogi :cool3: a m. to już prawie kończę dzis tylko ustny inglisz, w poniedziałek polski i kuniec :loveu:

aaaaa Kisses Ty mnie tu nie namawiaj tak i nie rób ochoty :diabloti: obejrzę pociągi :eviltong:
To pierwsza wystawa Wombaciska? jaaa ale jestem opóźniona z tymi Waszymi galeriami :oops: już się boję tej ilości wątków do nadrabiania :roll:

Link to comment
Share on other sites

No trochę dowalili, ja nie doceniłam przeciwnika i prawie się nie uczyłam bio bo miała być taka prosta jak rok temu... A tutaj jakieś szaleństwo nam dali do rozwiązania. Pocieszam się tym, że zdania co do tego arkusza są jednoznaczne - popierdzielony po prostu...

Link to comment
Share on other sites

betel- nie dziękuje...a z maturami już praktycznie koniec...jeszcze tylko poniedziałek ustny polski i wreszcie wolne :lol:

Bzikowa- ja też się nie spodziewalam, że walną coś tak durnego, przeglądałam arkusze z poprzednich roczników i aż takiej masakry nie było,pytałam innych jak wychodzili też uważali, że jakiś obłęd był na kartkach, po powrocie jak obejrzałam to aż mi buty spadły :evil_lol:


no dobra, my tu gadu gadu, a ja muszę se zastrzyk walnąć :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...