Jump to content
Dogomania

Na zwiedzanie galerii zaprasza 3/4 wyżła, ćwierć dalmata i Pańcia ;)


as_kate

Recommended Posts

Filmiki niedzielne

Egzamin A1
[video=youtube;TfX3FbT4jHA]http://www.youtube.com/watch?v=TfX3FbT4jHA[/video]

A open
[video=youtube;oukd6O0n5n8]http://www.youtube.com/watch?v=oukd6O0n5n8[/video]

J open
[video=youtube;fhZavBzvJ-U]http://www.youtube.com/watch?v=fhZavBzvJ-U[/video]

Mokro się u nas zrobiło :( Na szczęście niedlugo święta, da się pospać :loveu:

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR="#008080"]O rany :roll: moj porąbany komputer w kołko się resetuje, najgorzej przy włączaniu, za każdym razem jakieś 7-10 razy :shake: jak w końcu zechce, to monitor się nie załącza... już mnie bolą dłonie i pięty od okladania go (bezstresowe wychowanie:P). on jest jakiś porąbany... Byle do lipca! :roll:
A treningu dziś nie ma, bo jest zbyt mokro i nieludno.
Pozdr.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

a mi sie wydaje, ze niektórzy są leniwi i dlatego treningu nie było ;) ale w sumie nie mnie to oceniać.

co do komputera to mam identyczny problem, mój staruszek się już sypie, ale staram się go nie okładać, bo chcę by jeszcze trochę pożył :) a może masz zapchane dyski i dlatego się tak dzieje?, bo u mnie właśnie z tego powodu, jak zwolniłam na dyskach miejsce to od razu lepiej mu się chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Szanuj kompa :D

Ja uwazam za masz talent ale to juz wczesniej pisalam :D[/QUOTE]
Stary Zdzisław już nie może... przydałaby mu się emerytura...
[quote name='Mqrtynq']Ja tam swojego laptopa nigdy nie szanowałam. :cool3:
już raz latał w powietrzu. :diabloti:[/QUOTE]
Moje wszystkie telefony latały. Niestety, stacjonary komputer jest za ciężki :o
[quote name='Cerber']a mi sie wydaje, ze niektórzy są leniwi i dlatego treningu nie było ;) ale w sumie nie mnie to oceniać.

co do komputera to mam identyczny problem, mój staruszek się już sypie, ale staram się go nie okładać, bo chcę by jeszcze trochę pożył :) a może masz zapchane dyski i dlatego się tak dzieje?, bo u mnie właśnie z tego powodu, jak zwolniłam na dyskach miejsce to od razu lepiej mu się chodzi.[/QUOTE]
O co Ty ludzi oskarżasz :p Patrz na mnie, ja dziś nie byłam, chociaż pytałam się Ciebie. Łeb mnie nawalał, a matma i fizyka prosiły, żeby zerknąć na nie.
Wiesz co, mi na dysk C ciągle się coś ładuje, jak oglądam filmy, szczególnie na kreskówka.pl, to co chwilę mi jojczy, ze za mało miejsca na dysku C. wyłącze internet - znów jest trochę miejsca. już nie mam czego wyrzucać z dysku C. mój komp podczas samego włączania resetuje się kilka (naście) razy... :roll: teraz nawet filmów na yt nie mogę oglądać.

przynajmniej wiem już, za który kabelek muszę potrzymać,żeby mi sie monitor załączył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Kompy się czasem tak zachowuja jak sa zawirusowane :D proponowala bym pozgrywać wszystkie cenne elementy póki istnieją :D

A filmiki cudne:D[/QUOTE]

Cenny to był sam komputer w sobie ;D dzięki za radę.
kolega powiedział, ze może mi przeinstalować windowsa :multi:

[quote name='WeronikaM']super film :D
:D[/QUOTE]

thx ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...