Jump to content
Dogomania

Anatolij Zhuk (BLR)


Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='panienkabubu']A czy ten sędzia podczas oceny dotyka psa i dokładnie ogląda? Nie wiem, zęby, oczy, uszy?[/quote]

Oczywiście że ogląda. Byłam przez niego sędziowana raz, a dwa razy byłam świadkiem jego sędziowania. W mojej rasie mogę powiedzieć że to doskonały sędzia, dotyka, ogląda uważnie, ceni za wyraz rasy i ruch.
Ma swoje preferencje, nie zawsze idealnie się zgadzam z jego wyborami, ale wiem o co mu chodzi - a to cenię w sędziach.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mnie także sędziował ten sędzia.Co prawda w klasie szczeniąt,dodatkowo to był mój debiut na ringu ale wspominam go bardzo dobrze.
Zaliczyłam mały wtopę,a jakże:lol: Tak się rozpędziłam z moim chowkiem,że ów sędzia mówi do mnie:"Spokojnie,to nie owczarek niemiecki",po czym ja niewiele myśląc dodałam:"Ale ja mam długie nogi":shiny: Pomijam fakt,że z początku biegłam w przeciwną stronę niż powinnam:evil_lol: Ale suma sumarów chyba go rozbawiłam,bo wpadło Best Puppy.
Sędzia sympatyczny,zwraca dużą uwagę na tuch psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Szlag mnie trafia jak widzę słowiańskie nazwiska pisane przez polaków z angielska,otóż drodzy rodacy nasza pisownia zna głoskę Ż i nie musimy zapisywać jej ZH ten pan nazywa się ŻUK swojsko nie i sam już nie wiem europejskość to czy głupota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...