Jump to content
Dogomania

3,5 kg Maleństwo zakopane w zaspach-Rodzyneczek już w swoim domku)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Muszę Wam powiedzieć że 40% psów adoptowanych ze schronu przez naszych obywateli wraca do schroniska po jakimś czasie z różnych błachych powodów ale najczęscie są porzucone na ulicy[/QUOTE]

Duna, czy 40 % - to nie jest pomylka ?
Jesli taka wysoka liczba jest prawidlowa - to to jest tragedia :-(

Link to comment
Share on other sites

Może przesadziłam ale 30 % to napewno.Niektóre wracają po kilku dniach,inne po kilku tygodniach a jeszcze inne po kilku latach.Powody z reguly błache,My poznajemy swoje psy a szczególnie te które po kilka razy w roku trafiają z powrotem i nikt ich nie odbiera mimo czipa .Ja już na każdego klienta patrzyłam podejrzliwie i nie raz nie wydałam psa bo mi coś nie pasowało.A kto ma sprawdzać psy,pracownicy ,którzy ledwo wyrabiają w pracy?Inspektorów nie ma bo nie ma pieniędzy i tak błędne koło się zamyka.Po 15 latach pracy nie ufam ludziom adoptującym zwierzęta ze schronu i co najmniej połowie bym psa nie wydała.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że wiadomo bo od nas psy wychodzą zaczipowane.Mieliśmy kiedyś przypadek z amstaffką wzięta od nas a znaleziona była w Nowej Rudzie przywiązana na obrzeżach miasta do drzewa.Przywieżli ją do nas starsi ludzie z Wrocławia ,którzy byli w Nowej Rudzie u córki i tam ją znależli.Po czipie doszliśmy kto jest właścicielem ale oni nie chcą już tego psa a jako ciekawostkę podam że też są z Wrocławia.Więc co robił pies w Nowej Rudzie 100km dalej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Jesli bédzie juz recepta na krople i potrzeba bédzie zaplacic- proszé o pw.[/quote]

dwa opakowania kropli / mam nadzieje ze juz jutro / z torby listonosza trafia do Budryska


Emilio a moze Twoje propozycja zapoczatkuje skarbonke na poczet wizyt u weta jednego lub drugiego psiaka?
nie wiem, co o tym sadzisz

krople koszt za 2 op. ze znizka za "Przewleklość" 27 zlotych z groszami /skoro leczenie dlugoterminowe kupilam dwa/ i to bedzie moj wklad w pomoc Rodzynkowi:roll:
.

p.s. Budrysku umknelo mi co maluch dostaje na swierzb? nie mozna nic z ludzkich medykamentow w zastepstwie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']pewnie pocztą pantoflową :evil_lol:[/QUOTE]

Pewnie tak, ten system ma się bardzo dobrze na D , nieprawdaż?:diabloti:


Jest osoba, która pomaga w adopcjach małych psów do Niemiec, małych dlatego, że w większości tamtejszych domów (nie piszę tu o domach z ogródkami) nie ma przyzwolenia na trzymanie psów (na takie mikre przymykają oko), a Rodzynek może dłuuuugo czekać na domek, jak biedny Orzeszek :( W dodatku wydatek co miesiąc 50 zeta na krople przez x lat również nie nastraja pozytywnie do adopcji.
A może już macie chętnych z DS dla R?

Link to comment
Share on other sites

[B]Budrysek[/B], Rodzynek jeszcze młody, pewnie szybko by szprechał ;)

A na poważnie, to świetna wiadomość, oby trafił jak najlepiej i jak najszybciej do nowego domku :multi:

U mnie od ponad 3 tygodni mieszka filigranowa mopsiczka z drugiej ręki ;) Psica waży 6 kg i jest mała, więc jak maleńki musi być Rodzynek?

[IMG]http://images48.fotosik.pl/72/245a692b2cf23733.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']bo my Polacy to wielka rodzina :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Fajnie to czytać, może rozpuśćcie wici o jednym takim starym psim dziadku, co to nigdy nie zaznał szczęścia w życiu :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/swinoujscie-stary-bandzior-prosi-pilnie-o-dach-nad-glowa-131184/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...