Jump to content
Dogomania

Yoreczek sunia poszukiwana


marza_only

Recommended Posts

Dlaczego york? Ponieważ kocham te psiaki. Są kochające i one kochają raczej wszystkich. Wprowadzają do życia tyle energii i szczęścia ile maże dać dać mogą. Jak każdy pies kocha bezwarunkowo i bezgranicznie. Ja ogólnie uwielbiam psy ale jesli chodzi o yorki przypadły mi do gustu. Byłam bardzo szczęśliwą posiadaczką już dwóch yorków, ale oba mi tragicznie zdechły.Miałam pieska i sunię. Dlatego mam już porównanie jeśli chodzi o płeć. Jeśli chodzi o charakter oba psiaki są niesamowite , natomiast ja teraz chcę sunie pod względem higienicznym. A po drugie mam "samych chłopów" w domu i chce mieć bratnią duszę. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

mój pierwszy yoreczek Ozzy odszedł bo wpadł pod nogi osiedłowym łobuzom :placz:,był bardzo towarzyski i chętnie biegał do wszystkich ( moja wina że nie prowadziłam go wtedy na smyczy, ale czasu się nie da odwrócić ) natomiast sunia Mojra odeszła bo zaatakował ją większy pies :placz:, ale jedyna pociecha to taka że umarła na miejscu i nie cierpiała. Ale ja do dziś cierpię jak wspominam moje maleństwa.

Link to comment
Share on other sites

faktycznie dużo , ale na 100% znajdę sunię dla siebie.
Tym razem chcę kupić ślicznego psiaka i nie dać się oszukać, tak jak poprzedniego razu.
Fakt Ozzego kupiłam bez "papierów" ale to było bardzo dawno temu i jeszcze nie wiedziałam jak sytuacja wyglada. Natomiast Mojrę kupiłam z metryczką. Byłam szczęsliwa, że mam swoją wymarzoną przyjaciółczkę. Nie wiem czy można operować kwotami, ale napiszę. Zapłaciłam za nią 2500 zł 3 lata temu i gdy poszłam zapisać się i wyrobić rodowód suni okazało się, że owszem ma metryczkę, ale z nijakiego klubu psa! Ja zbladłam bo nie wiedziałam o co chodzi. W ZK wyjaśniono mi że klub psa to fikcja, są to ludzie którzy żreują na takich naiwniakach jak ja.
Ale sunia była piękna i kochana a to dla mnie się liczyło.
Ale teraz jestem o to doświadczenie mądrzejsza i dlatego szukam pomocy na tym forum, wsród ludzi którzy się znają i mają pojęcie o psach i o hodolach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marza_only']jeden z nich go kopnął, :mad:choć może trudno powiedzieć kopnął wplątał mu się pod nogi i został uderzony w główkę, momentalnie zrobił mu się guz gigant i jego zycie dobiegło końca. :placz:[/quote]

przecież jak widział taką malutką dziecinkę to mógł uważać :shake:
są ludzie i debile

oczywiście pomijając fakt, że to Ty powinnaś dobrze pilnować swojego psa,
mam nadzieję, że teraz będziesz bardziej uważała na pieska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marza_only']Oni byli pijani i ... zresztą fakt jest faktem, że to moja wina i bardzo ciężko mi z tym, ale to się stało i zosatał mi tylko ból i tęsknota po Ozzym, który zawsze będzie na pierwszym miejscu w moim sercu.[/quote]

wiem jak ci ciężko, bo ja też straciłam psa przez moją nieuwagę :-(
Zobaczysz, ból przeminie, z pewnością nie szybko, ale z czasem, i zostaną tylko wspomnienia, które, myślę, nigdy nie zostaną przez ciebie wyrzucone.
Jak już pisałaś, niedługo będziesz miała nowego pieska, który nie zastąpi poprzednich, ale zapełni pustkę.

Link to comment
Share on other sites

Widze że jesteś z Lublina. Ja polecałabym Ci hodowlę Księżniczki z Lublina.Ja kupiłam tam moją suczkę.Ma świetny charakter i jest śliczna ! Już planuje przyszłe wystawy.Ta Pani z hodowli ma maluchy po Chempionie polski a cena bardzo przystępna poniżej 2000 ( zależy jak będziesz negocjować ;) )

Link to comment
Share on other sites

Polecam hodowlę Pumilo.W podanej hodowli Księżniczki z Lublina są aż dwa pieski z tej hodowli.
Ja mam z tej hodowli sunię (ma 2 latka i 4 m-ce-siostra Leona będącego w hodowli ,,Księżniczki z Lublina'' ) i jestem baardzo zadowolona.
Sunia jest malutka, o wzorcowym włosie ,a co najważniesze o cudownej psychice.
Co prawda w hodowli nieczęsto są mioty,ale to chyba dobrze?
Warto poczekać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...