Jump to content
Dogomania

Spacerek w Tarnowie :)


psiara77

Recommended Posts

Mieszkam w tarnowie i uwierz, to nie tylko to ;) twoi znajomi chociaż nie puszczają psa luzem po E4 żeby sobie "pobiegał" ;] ;/ to jest czasem wkurzające. Hej ja to nie wiem czy doam radę bo mieszkam w zgłobicach, powinnas wiedziec gdzie to, nio i moj pies jes tpowiedzmy niezbyt toqwarzyski w stosunku do innych psow, xco do suczek jest juz inaczej :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Psiara ja jestem z Tarnowa ( Krzyż ) ale mój pies ...nie lubi chodzic na spacery. Bawimy się w ogródku , biegamy wkoło domu , aportujemy i robimy dużo fajnych rzeczy ale mój pies wogóle nie lubi opuszczac terenu domu i ogródka :) i samochodem też nie lubi. Ot taki domowy piesek :) ale strasznie niewychowany :)

Link to comment
Share on other sites

Witam ludzi z Tarnowa. No z tymi spacerami to jest kiepsko. Ja mam 2 psy ale niestety, pomimo tego, że są cudne nie kochają innym czworonogów. Więc moje psy również spędzają czas na szaleństwach w ogrodzie. A jakie w ogóle macie psy? Ja mam 2 Amstaffy.:p

Link to comment
Share on other sites

Ja mam najniegrzeczniejszego pod słońcem sznaucerka mini :) ale piesków też nie lubi , nie wiem czym to jest spowodowane ... Pozatym jest przekochany i przez to taki rozpuszczony , potrafi zmiękczyc mi serce jednym spojrzeniem. Śmieje się że mój pies ma lepszy charakter niż ja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...