Jump to content
Dogomania

Meisi


rodzice

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rodzice']na wystawach w tej chwili tylko grzebień i szczotka - wszystkie kosmetyki zabronione . Ja oliwię wlos na co dzień więc nie fruwa , przed wystawą popsikam zawsze antystatykiem i to tyle .[/QUOTE]
No to rzeczywiście nie potrzebują hawańczyki kosmetyków tak jak inne długowłose psiaki :lol:
Ja tak samo oliwie olejem mam z Vulpiesa i jestem zadowolona :)
A jaki antystatyk godny polecenia ???:razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']tez szukałam - nie ma jej - tylko u dystrybutora[/QUOTE]A jak cena ????Jakie ta odżywka ma zastosowanie ????Naprawde dobra jest ??Ciekawe jak u Pedra czy by sie sprawdziła ??? to jest odzywka czy antystatyk ???Gdzie mozna zamówić ?
:)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli 30 złotych to jestem chetna spróbować :D Jeżeli to rewelacja !!!!!!
Bursztynki ten link nie działa :( a ta odżywke vital ona chyba regenerująca jest wiec też warto spróbowac :) ??Mi sie akurat kosmetyki kończa wiec w tym miesiacu musze zakupić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']a jak bedzie kosztowała np 38 zł to brać - wiesz ja mam teraz bardzo nieprzewidziane wydatki więc raczej nie moge wylożyć i zostawić sobie jak zrezygnujesz .Ta odżywka jest regenerujacawlos i antystatyczna .[/QUOTE]
Jeżeli do 40 zł to jestem chetna i ile ma ml ??? :) I jak z odbiorem ????:lol:

Link to comment
Share on other sites

wysłałabym pocztą a ile ma ml - Boże zabij nie wiem dokladnie muszę dzwonić do kolezanki - ale malutkie opakowanie nie bylo .
Hawaneczko , my wczoraj mieliśmy pożar - spalił nam się dach w domu , ja piszę bo piszę na necie ale nie mam glowy do niczego . Dam znać jak trochę się uspokoję to wtedy porozmawiam z koleżanka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']wysłałabym pocztą a ile ma ml - Boże zabij nie wiem dokladnie muszę dzwonić do kolezanki - ale malutkie opakowanie nie bylo .
Hawaneczko , my wczoraj mieliśmy pożar - spalił nam się dach w domu , ja piszę bo piszę na necie ale nie mam glowy do niczego . Dam znać jak trochę się uspokoję to wtedy porozmawiam z koleżanka .[/QUOTE]
Dobrze to sie nie pali kiedy bedziesz miała czas to załatwisz mi tą odżywke :) Teraz masz poród Fibi i jeszcze ten Pożar dobrze ze rodzinie i psiakom nic sie nie stało...Bogu dziekować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']mama jest w szpitalu - przeszła zawał .[/QUOTE]
:(:(:( Biedna mamusia ...Ja tak samo zdrówka życze .

Ps: Tak patrze na odżywke...[B][COLOR=#606060]Vital i Style Spray i to jest to sama tak samo opisują[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#606060]tutaj Style[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#606060]Odżywka uniwersalna z proteinami
[/COLOR][/B]Regenerujące odżywka jest ważnym uzupełnieniem szamponu. Odżywia wewnętrzne struktury włosów, ułatwia rozczesywanie, nadaje piękny połysk, działa antystatycznie i zapobiega filcowaniu się sierści. Poprawia ukrwienie skóry i pigmentację włosów.
A tytaj Vital
[B][COLOR=#606060]Odżywka uniwersalna z witaminami
[/COLOR][/B]Regenerujące odżywka jest ważnym uzupełnieniem szamponu. Odżywia wewnętrzne struktury włosów, zwiększa witalność sierści, działa antystatycznnie i zapobiega filcowaniu się (ułatwia rozczesywanie). Poprawia ukrwienie skóry i pigmentację włosów, dodaje blasku. Przeznaczona do wszystkich typów sierści.

I Teraz myśle czy Uluniu czasem nie zamówie narazie Vital ty masz tyle na głowie i jeszcze z moja odżywka bedziesz sobie głowe zawracała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...